2733
2734
عنوان

با دل شکسته براتون توحید میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفا واسه ازدواج موفق من و سلامتی مادرم دعا کن منم فردا واست یک سوره ملک میخونم خدا خیرت بده🌸

برای حاجت دلت و شفای مادرت ۵ تا حمد میخونم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
@آناعشق   @دایناسور_صورتی   @آنخماهو_وشرکا    

مرسی نفس

برات حمد میخونم

برای اسی هم صلوات

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2740

واسه شفام بخون که امشب خیلی زجر کشیدم

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
مررررسی عزیزدلم خیلی لطف کردی بهم😍😍😍منم واست ۱۴ صلوات میفرستم🌷🌷🌷🌷انشاءالله ک به زودی زود حاجت ...

واقعا میگم بخدا تمام انرژی منفی ها از دورم رفتن،با دعاهاتون بهترین انرژی مثبت هستید برام

ایندفعه آرزوم اینه،خداوند شما ها رو از من نگیره 

با کمک حق و دعای شما دوباره دارم بلند میشم

مرسی از همتون😍🌹😍🌹😍🌹

واقعا میگم بخدا تمام انرژی منفی ها از دورم رفتن،با دعاهاتون بهترین انرژی مثبت هستید برام ایندفعه آر ...

عزیزم امیدوارم همیشه زندگیت غرق شادی و انرژی مثبت باشه💕🌸خواهش میکنم کاری نکردم😊🌷

عزیزم امیدوارم همیشه زندگیت غرق شادی و انرژی مثبت باشه💕🌸

مرسی مهربونم ،مرسی دوست مجازی نازنینم

بخدا که شماها بهترین بودید برای من