2733
2739
عنوان

دستسازه خوشگل من😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم دستسازه های من

عوووخ چ نازن اینا😍😍

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
خیلی زشته که

فدات گلم چشمات زشت میبینه

عمراً اگه بتونی بدون اینکه کلاس بری یه چنین چیزی درست کنی 

2×2=8کی به کیه؟.....تو ماسک بزن واسه من😷من ماسک میزنم واسه تو....خانوم آقا بهزاد هستم😅یه زوج خردادی و اردیبهشتی خوشبخت
2731
فدات گلم چشمات زشت میبینه عمراً اگه بتونی بدون اینکه کلاس بری یه چنین چیزی درست کنی 

😂😂😂

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
خیییلی قشنگ شده آفرین خانوم برات دعا کردم

مرسی عشق دلم بهترینا رو آرزو میکنم برات😙

2×2=8کی به کیه؟.....تو ماسک بزن واسه من😷من ماسک میزنم واسه تو....خانوم آقا بهزاد هستم😅یه زوج خردادی و اردیبهشتی خوشبخت
2740
عزیزم درست نیست اینطوری نظر بدی

ولش کن گلم خودش نفهمه با گفتن شما هم نمیفهمه

قابلتو نداره گلم

قشنگه من دوس دارم استعدادشو داری برای منم دعا کن خونه دار بشم عزیزم😭😊😊😍

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
اسی باید تمرین تکرار رو ببری بالا  اول مثلا چند تا اینجوری درست کن  بعد مفصل و خوشگلش رو ...

چشم گلم مرسی از نظرت

2706