2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلگرام و واتساپ و اینام دارم

اینا هیچ کدوم جزوش نیست واسه اینا باید نت بین المللی داشته باشی 

اگه الان تو مای ایرانسل بزنید معلوم میشه ک از کدوم بسته داره استفاده میشه 

اینا هیچ کدوم جزوش نیست واسه اینا باید نت بین المللی داشته باشی  اگه الان تو مای ایرانسل بزنید ...

الان بنظرت جواب نمیده برانینی سایت؟ پس چی بخریم😔

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2728
عزیزم من استفاده میکنم خیلی خوبه 

عزیزم باچه کدی زدی ده تاداد؟واینکه چندوقته داری ازش استفاده میکنی؟

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
عزیزم باچه کدی زدی ده تاداد؟واینکه چندوقته داری ازش استفاده میکنی؟

من همون ستاره4444مربع هشت گیگ بهم داد 15تومن ماهانه ام بود 

چه شب هاي غم انگيزيه شب هاي بدون بودنت دلبر🌙🖤
نه جواب نمیده  میگم ک تو گوگل سرچ کنید میاره ک فقط از چه برنامه ها و سایتی میتونید باهاش استفا ...

چرا جواب میده.من یادمه ابان ماه نتمون قطع شد با نت داخلی میومدم نی نی سایت

2740

خانوما خواهش میکنم کمکم کنید چجوری اینستا بدون شماره نصب کنم ینی اکانت الکی درس کنم واس دوروز میخام خیلی واجبه 😭😭😭😭

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
الان بنظرت جواب نمیده برانینی سایت؟ پس چی بخریم😔

خودم یه بار یه بسته خرید ۸ گیگ داخلی بود و ۴ گیگ بین المللی 

اون موقع خبر نداشتم ک داخلی یعنی چی اقا منم خوشحال ک این همه نت دارم کلی تو اینستا و نی نی سایت ...چرخیدم یهو دیدم زده ورود به شبکه :/ یعنی نتم تموم شده نگاه کردم دیدم ۸ گیگش سر جاشه :| 

اصلا نتونستم از ۸ گیگه استفاده کنم اخه دیوار و شیپور میخاستم چیکار :/ 

دیگه محلتش تموم شد و ایرانسل نوش جان کرد ۸ گیگمو

خب من از مرورگر کروم و گوگل استفاده میکنم از مرورگر گوشیم استفاده نمیکنم واسه همین نمیشه 

من لینک نی نی سایتو ذخیره کرده بودم .مستقیم میومدم .اره درست میگین اگه بخواین از گوگل بیاین نمیشه

خانوما خواهش میکنم کمکم کنید چجوری اینستا بدون شماره نصب کنم ینی اکانت الکی درس کنم واس دوروز میخام ...

یه جیمیل بساز بااسم الکی راحتترین راه

2706