2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوگل سرچ کن کارگزاری مفید، نام کاربری پسورد و بزن وارد شو

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
به نظرتون میخوام دارا دوم بخرم شستا رو بفروشم؟؟کی بفروشم که ضرر نکنم؟؟دو تومن خریدم الان شده ۳۵۰۰... ...

عزیزم اگ پولش احتیاج ندارین تا جای ممکن شستارو نفروشین

شستا25%بورس ایرانه 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2740
عزیزم اگ پولش احتیاج ندارین تا جای ممکن شستارو نفروشین شستا25%بورس ایرانه 

آره ولی نظرم اینه که شستا رو بفروشم..بعد دارادوم بخرم...سود که کردم ...دوباره شستا یا بالاخره سهم خوب که پیدا میشه..بخرم...در اینکه شستا بهترینه حرفی نیست..

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
به نظرتون میخوام دارا دوم بخرم شستا رو بفروشم؟؟کی بفروشم که ضرر نکنم؟؟دو تومن خریدم الان شده ۳۵۰۰... ...

شستا حیفه.این شستا غول بازار بورسه. حقیقتش فکر نکنم ما دیگه دارا دوم بخریم. ترجیحا اگه بتونیم شستا اضافه می کنیم.

شستا حیفه.این شستا غول بازار بورسه. حقیقتش فکر نکنم ما دیگه دارا دوم بخریم. ترجیحا اگه بتونیم شستا ا ...

آخه شهریور هم میگن اصلاح سنگین داریم!!!بخاطره همین میگم دارادوم رو که اعلام کردن بفروشم دارا بخرم؟

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
آره ولی نظرم اینه که شستا رو بفروشم..بعد دارادوم بخرم...سود که کردم ...دوباره شستا یا بالاخره سهم خو ...

من جای شما باشم 

شستامو نگه میدارم 

تونستی برا دارادوم پول جور کن نشدم ک هیچی

آخه شهریور هم میگن اصلاح سنگین داریم!!!بخاطره همین میگم دارادوم رو که اعلام کردن بفروشم دارا بخرم؟

اینا همه حدس و گمانه ولی حتی اگه شهریور اصلاح باشه خب چرا از الان بفروشی؟ما کجا شهریور کجا. هنوز تیر تموم نشده. برا سود بورس یه روزم یه روزه. 

اینا همه حدس و گمانه ولی حتی اگه شهریور اصلاح باشه خب چرا از الان بفروشی؟ما کجا شهریور کجا. هنوز تیر ...

تا شهریور امکان چقدر سوددهیم هست؟؟دو میلیون گذاشتم الان شده ۳۵۰۰

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2706