2733
2734
بهت چی گفتن که اینو گفتی؟

هیچ سکوت کرد زیادی پرو شده بود من ابروهام خیلی قشنگه هرکی می بینه عاشق ابروهام میشه سه تا خواهر شوهرم ابروهاشون تاتو هست من بینیم انگار عملیه دندونام ردیف و سفید و قشنگ فقط سرم یه کوچولو بزرگه از نظر اونا چون خانواده تن همشون سراشون کوچیکه و موهام موج داره که خیلی هم قشنگه خواهر شوهر کوچیکم همش میگه کاش کن موهای تورو داشتم ولی همین که همه میشینن میگه سرت بزرگه و کله گنده 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت چی گفتن که اینو گفتی؟

من به خودم میرسم مثلا لباس خوب می پوشم و موهام موج داره اینقدر بهم گفتن اعتماد بنفس نداشتم رفتم موهایم رو کراتینه کردم و بهم میگن سرت بزرگه یبار شوهرم گفت مغز بزرگ سر بزرگ هم لازم داره خانمم مغزش پره ولی باز میگن فهمیدن من حساس شدم 

ناراحت میشن لباس بخرم یا به خودم برسم 

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
هیچ سکوت کرد زیادی پرو شده بود من ابروهام خیلی قشنگه هرکی می بینه عاشق ابروهام میشه سه تا خواهر شوهر ...

اه اه چقدر عقده ای.عروس عموی من قیافش معمولیه عیبی هم تو صورتش نداره.دیپلم هم هست. خانوادش خیلی وضع مالی شون پایینه.اوایل یه مانتو درست حسابی نداشت..اونوقت زنعموم و دختراش چنان عروس عروس میکنن و اینو بالا میبرن که بیا ببین.هرچی هم تو خونه باباش نتونسته خرج کنه تو خونه شوهر تلافی کرده.کلا از اون اصفهانی زرنگاس.حتی هنوز بعد 7سال هنوزم این عروسو تافته جدابافته میدونن تازه دختره اصلا بهشون رو نمیده حرف بزنن درجا جواب میده کلی هم سواری میگیره.البته زنعموم حقشه

2731
من به خودم میرسم مثلا لباس خوب می پوشم و موهام موج داره اینقدر بهم گفتن اعتماد بنفس نداشتم رفتم موها ...

یه بار بگو اتفاقا سر من کاملا اندازس سر شماها نرمال نیست.انقدر بگو همینو تا خفه شن.حالم بهم خورد ازشون