2737
2739
کل خونه ی من ۵۸ متره دکوراسیون خاصی نداره، همه ی جاهازمو توهم توهم چیدم ، بنظرم خونه بزرگتر باشه ادم ...

عزیزم زیبایی خونه به متراژش نیست که به سلیقه ی صاحب خونس  

اتفاقا خونه های کوچیک هم زیبایی خودشونو دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت چند خریدی؟فکرکنم ۸۰۰ اینا بره

مال ۷سال پیشه ۱تومن خریده بودیم

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
2728
خب چرا دعوا داری!!!

چرا دعوا.داریم حرف میزنیم عزیزم

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2738
بچه ها من عکس میذارم  فقط بگین مبلام چقد میتونم بفروشم  می‌خواد حدید بخرم شوهرم میگه این ...

تو دیوار نگاه کن قیمتارو خودت قیمت دستت میاد 

مبلت سالمه میخرن قیمت خوب بذاری 

تو شدی 🌙من👶❤️
عاشق اینم شدم 

اون یکی قشنگ تره 😍

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2706