2733
2739
عنوان

اگر زنی نه 9 ماه شوهرش نباشه چیکار باید بکنه..

| مشاهده متن کامل بحث + 3046 بازدید | 201 پست

خب اين چرا نرفته 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
خب چرا با شوهرش نمیره؟؟ 

واسه کار رفته..گفته اینجا جای زن نیست

شوهرش المانه

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستتون خودش تصمیم میگیره

ربطی هم نداره چدن اگه اقا بود فلان کارو میکرد ما خانوما هم کار غلط اونا رو انجام بدیم

از طرفی تقصیر همسر دوستتون نبوده که

و قبول دارم بعضی نیاز ها وجود داره ولی شاید زندگیشون رو دوست داشتن و تحمل کردن و اینکه همسرشون بالاخره برگشت

کسی از اینده خبردار نیست

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

دیشب یکی تاپیک زده بود شوهر دوستم اخلال فوت فتیش داره همه ریخته بودن سرش که اوا از سرد بودن که خیلی بهتره الانم میگن همه چیز که فقط اون نیست بعضیا کلا درکشون از هرچیزی به اینکه خودشون چی دوس دارن برمیگرده😑

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2728

تقریبا شرایط دوستتون مثل شرایط منه 

ادم اگه واقعا عاشق همسرش باشه حاضره بخاطر عشقش و زندگیش همه چی و به جون بخره 

منم بااینکه تنهام هیچ وقت هیچ وقت حتی توذهنم فکردیگه ای نیومده 

درسته از هرلحاظ سخته اما زن وشوهر بایدتوسختی ها هوای همو داشته باشن و پشت همو خالی نکنن

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این فقط اسمش ازدواجه، با ذات ازدواج مغایرت داره

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

نمیدونم چرا میخواید از اهمیت رابطه کم کنید در حالیکه پایه و اساس ازدواجه. اتفاقا خیلی هم مهمه و دغدغه استارتر قابل تحسینه.

باید یه فکری بحالش بکنن اون زنو شوهر

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2740

اولا کی گفته وقتی مردی زنش نیس میره زن؟صیغه میکنه..سمت ما خیلی مردا میرن کشور های دیگه کار میکنن قدیما سال تاسال نمیومدن واتساپ اینترنت هم نبود الان که راحتن ... در ضمن اون زن هم چند روز سختشه بعدش بدنش عادت میکنه...مطمعن باش ادم اگر هرزه نباشه به این فکر کنه که همسرش داره برا ایشون کار میکنه هیچ وقت نمیره بر رفع یه نیاز دنبال کس دیکه به جز اونا که هرزن وهر چیزی رو بهونه میکنن سوم اینترنت خیلی کارا رو راحت کرده عکس و فیلم اینا برا هم دیگه میفرستن سر ماه هم میشه حانم  پول با دلار و درهم براش میاد 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
يعني واقعا نياز جنسي اينقدر برات مهمه بنظر من اصلا اهميتي نداره

خیلی جالبه برای شما مهم نیست

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
واسه کار رفته..گفته اینجا جای زن نیست شوهرش المانه

آلمان جای زن نیست؟ شوهرش حتما ی غلطی می‌کنه که اینو گفته

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2706