2737
2739

خانمای گل داداشم دوسال با یه دختر خانمی  توی دانشگاه آشنا و دوسته.الان اصرار داره براش بریم خواستگاری.مال اول مخالف بودیم چون اونا یه شهر دیگه زندگی می کنند و 3 یا 4 ساعت با ما فاصله دارند.  ولی بلاخره راضی شدیم من تنها خواهر دادشم هستم و مامانم هم آدم فوق العاده کم حرفیه.برا همین میدونم باید تو خواستگاری خودم صحبت کنم ولی هیچ تجربه ای ندارم لطفا کمکم کنید که چی بگم که با نگفتنش یا گفتنش،بعدا پشیمون نشیم

ایشالا خیر

بنظرمن صحبت هارو شما به بردار یا مادرتون بگید اونا بگن گفتن شما شاید یه جلوه بد داشته باشه

سن شغل تحصیلات توضیح کلی راجب خانواده و اعضای خانواده برای جلسه اول بنظرم کافیه بقیه مسائل جلسات بعد

کلا زیاد صحبت کردن درست نیست مسائل مهریه و این ها هم باید جلسات بعد باشه و بقیه شروط ازدواج این جلسه فقط من باب اشنایی باشه

بابات چی پس

حرف خاصی نمیخواد بزنید مهربون باشید فقط

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دایم لبخند بزنید و حرفی نزنید ناراحت بشن . جلسه اول آشنایی تا آخر یاد طرفین می مونه و باعث میشه رفتار آینده طبق اون شکل بگیره . بپرسین چند تا بچه دارن ... هوا گرمه . از کرونا بگین ... از مادیاتشون اصلا نپرسین... از اخلاقیاتش سر در بیارین...

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2738