2737
2734
عنوان

*** تابلو خوانی بورس ***

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 31 پست
ببخشید عرضه اولیه هایی مثل امروز که قیمتش خیلی پایینه بعدش راحت میتونیم بفروشیم یعنی کسی هست اینا رو ...

بله میخرن راحت هم میخرن،به دید اموزش بخرید اصلا فکر کنید 20 هزارتومنو صرف یادگیری کردید

امکان داره همین سهم تجربه ای به شما بده که تا اخر عمر مدیونش باشید

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می بخشید اعداد عکسی که شما فرستادید خوانا نبود برای همین میشه محبت کنید اینجا  برام نقطه حمایتو ...

هیچی نمیبینم وجدانا،خدمتتون عرض شود نماد رو بگید بهم

و اینکه با سیستم چک کنید عادت بدید خودتونو با سیستم چک کنید نه گوشی

جزئیات مهم است

2728
ذوب شرمنده😓

ببینید من اینو از رو تابلو گفتم صرفا 

بنظر محدوده اول 800-820

درصورت شکست 670-690 تومن 

2740
[QUOTE=145834440]ببینید من اینو از رو تابلو گفتم صرفا  بنظر محدوده اول 800-820 درصورت شکست 670- ...

اگه بورس سقوط نکرد بله  

تاپیکاتون عالیه

من سوالی پیش می اومد کلی گوگل می کردم ولی اینجا عالی پاسخ می دین.مطمین باشین با این اوضاعی که برای مردم درست شده همین که مثل شماها هوای مردمو دارین  و کمکشون می کنین بیشتر از این ضرر نکنن ، انرژی شاد کردن دلشون به خود شما بر می گرده

خدا امثال شما رو زیاد کنه

ممنونم.به امید خدا هر چی خیر باشه. البته تا دولت داره کاسبی می کنه از جیب مردم فکر نکنم سقوط خانمان ...

همیشه همه چیزو محتمل بدونید

من که نظرم اینه شاخص به ده میلیون میرسه تا سال دیگه

ارزش معاملات هم خیلی بالاست فعلا واقعا بعیده ولی به هر حال باید احتیاط کرد

تاپیکاتون عالیه من سوالی پیش می اومد کلی گوگل می کردم ولی اینجا عالی پاسخ می دین.مطمین باشین با این ...

محبت دارید

پرسود باشید

تاپیکاتون عالیه من سوالی پیش می اومد کلی گوگل می کردم ولی اینجا عالی پاسخ می دین.مطمین باشین با این ...

قسمت سوم هم گذاشتم

میتوانید ببینید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4703368/قدرت-فروشنده-زیاده-یعنی-چی?postId=145972517

برای نقطه حمایت شما اینجا پایین ترین قیمتی رو که از اون قیمت پایین تر نرفته و بعدش رشد داشته رو معرفی کردین تا اینجا کاملا متوجه شدم حالا یه سوال میشه با بررسی همین سابقه سهم بیایم بالاترين قیمتی رو که قیمت از اون بالاتر نرفته رو هم پیدا کنیم؟ و اون قیمت رو برای خروج از سهم در نظر بگیریم؟ 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2706