2733
2734
عنوان

*** تابلو خوانی بورس ***

1313 بازدید | 31 پست

سلام

عرض ادب

سعی دارم تو این تایپیک نکته ای راجب تابلو خوانی قرار بدم شاید به کار دوستان بیاد

پیدا کردن حمایت از روی تابلو

در حالت کلی  ما از روی چارت حمایت های یک سهمو خیلی راحت تر و دقیق تر بدست میاریم ولی برای اینکه دوستان کمتر اشنایی دارند فعلا از روی تابلو رو اشاره میکنم تا در خریداشون بتونند اعمال کنند

تو سایت tsetmc تو بخش اختصاصی سهمتون گزینه سابقه رو کلیک میکنید،قیمت های سهم در تاریخ های مختلف رو بهتون نشون میده

خب چه کمکی میکنه به ما؟

با مثال زیر خدمتتون عرض میکنم،سهم زیر به وضوح هر وقت نزدیک 1900 شده رشد کرده و اجازه اینکه پایینتر بره رو بهش ندادن خب پ مسلما 1900 نقطه حمایت خوبی هست و هرچقدر تو فهرست بیشتر بهش خورده باشه و بیشتر رشد کرده باشه این نقطه حمایت معتبر تری هست

اسمش هم خط خطی شده تا سیگنالی نباشه و حواستون به یادگرفتن باشه  

موفق باشید

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون.دوست عزیز، این دیتاها رو از کجا بگیرم تا چارتشو رسم کنم؟

پارت سهما تو سایت هایی مثل رهاورد365 هست میتونید استفاده کنید

این صفحه هم که صفحه ی خود tse هست

2731
بخره و بفروشه

بله کار کارگزار خرید و فروشه ولی مبلغ خرید رو شما باید تعیین کنید در چه مبلغی براتون بخره

1.42 درصد کارمزد بود که ظاهرا کمتر شده

عالی بود سابقه رو همیشه میدیدم ولی به این نکته دقت نکرده بودم 👏👏👏

کلا تابلو خوانی همینه،چیزایی که همیشه دیدیم   

بله کار کارگزار خرید و فروشه ولی مبلغ خرید رو شما باید تعیین کنید در چه مبلغی براتون بخره 1.42 درصد ...

راستی شما میدونی چرا اینقد دارایکم رو منفی میکنن؟

نمیدونم بفروشم یا نه

راستی شما میدونی چرا اینقد دارایکم رو منفی میکنن؟ نمیدونم بفروشم یا نه

بخاطر جو عمومیه بازاره،شمارو نمیدونم ولی من تا زمانی که روحانی هست و حس بالارفتن شاخص رو دارم نگهش میدارم با منفی شدناش زیاد کاری ندارم 

بخاطر جو عمومیه بازاره،شمارو نمیدونم ولی من تا زمانی که روحانی هست و حس بالارفتن شاخص رو دارم نگهش م ...

ببخشید عرضه اولیه هایی مثل امروز که قیمتش خیلی پایینه بعدش راحت میتونیم بفروشیم یعنی کسی هست اینا رو بخره؟ آخه قیمتش خیلی کمه

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706