2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم منم😔😔

عزیزم شما هم مبتلا شدین چند روزه علائم چی دارین ان شاءالله بلا بدور

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2740
زن عمو شوهرم خورشت کرفس میپزه انگشاتم باهاش میخوری من تواینستادیدم توخورشت کرفسهاشون تیکه های درشت ...

دقیقا منم جا افتاده بود خورشتم کرفسامم ریز و باریک بود ...و خیلی خوش عطر.... ما توش لوبیا و لیمو عمانی و.... نمی‌ریزیم ترشیش هم فقط لیموی تازه س. مامانم خیلی خوب درست میکنه ولی با این حال خیلی دوست ندارم گوشت قرمز.  ولی با مرغ خیلی خوب شد دوس داشتم 

مرغ شکم‌پر چیا باید توش باشع و اینکع چجور داخلشو پر میکنید یا تمیز چجوری

یه کم برنج خیس میکنم....اول پیازداغ میگیرم زرشک وگردو تفت میدم بهش فلفل قرمزوسیاه وزردچوبه میزنم بعدم برنج ویکم نمک اضافه میکنم یه خرده ابم اضاف میکنم..ابش که تموم شد میکنم داخل شکم مرغ

عزیزم شما هم مبتلا شدین چند روزه علائم چی دارین ان شاءالله بلا بدور

بویایی چشایی ندارم حاالت سرما خوردگی. ددل پیچه داشتم تقریبا ده روز پیشم حالت تهوع داشتم چند روز. البته الان شکر خدا بهترم. فقط از بچه هام میترسم

بویایی چشایی ندارم حاالت سرما خوردگی. ددل پیچه داشتم تقریبا ده روز پیشم حالت تهوع داشتم چند روز. الب ...

شوهرم از دیروز سرفه وآبریزش بینی داره و دل پیچه به 4030 و191 زنگ زدم گفتن کروناست منم واسه دخترم میترسم 2 سالشه همش تو بغل باباش بوده دیروز

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید