2733
2739

سلام مهربونا 

ختم سوره حمد داریم برای شفای تمام بیماران بالاخص🌺بیماران سرطانی، بیماران کرونایی و بیمارانی که بیماریشون درمان قطعی ندارن 🌺

انشالله به حق همین سوره های حمد همه بیماران به خصوص بیماران منظور شفا پیدا کنن و الهی که درمان قطعی برای بیماریهای لاعلاج و صعب العلاج پیدا بشه🙏💚🤲🤲🤲🤲🤲

به نیت تمام بیماران و اون عزیزانی که میشناسید و درگیر بیماری هستند هر تعداد که مایلید حمد به نیت شفا بخونید🙏🙏🙏💚🤲

تعداد کل: 7000 مرتبه 🌹🌹🌹🌹🌹

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

برای شفای من هم دعا کنید و من هم مدنظر قرار بدید 💚🙏🙏🙏🙏🙏💚💚💚💚💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰تا  تو رو خدا مامانبزرگمو دعا کنین حالش بده😭😭

🙏🙏🙏🙏 لنشالله شفا بگیرند 

به خانواده هم اطلاع بدید و بیشتر شد خبر بدید 🙏💚🙏

2728

۸٠تا🙂💛

https://harfeto.timefriend.net/273090420     صبح که از خواب بیدار شد رو سرش فقط سه تار مو مونده بود، با خودش گفت: "هییم! مثل این که امروز موهامو ببافم بهتره! "و موهاشو بافت و روز خوبی داشت!فردای اون روز که بیدار شد دو تار مو روی سرش مونده بود "هیییم! امروز فرق وسط باز می کنم" این کار رو کرد و روز خیلی خوبی داشت!پس فردای اون روز تنها یک تار مو روی سرش بود "اوکی، امروز دم اسبی می بندم" همین کار رو کرد و خیلی بهش میومد!روز بعد که بیدار شد هیچ مویی رو سرش نبود! فریاد زد: ایول! امروز درد سر مو درست کردن ندارمهمه چیز به نگاه تو بر می گرده! می تونی از زندگی لذت ببری یا ازش ناامید بشی💙               
2740

۲۰ من

ایشاالله شفا پیدا کنم

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2706