2733
2739

https://sarashpazpapion.com/video/5f532e566d2d301536615a4707cc261d

سراشپز خوبه بدون هزینه یاد بگیر

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

همینجا کاربر سایو. sayoo و ماریا قناد هستن که.عالین

عشق چیست؟؟   شخصی به همسرش میگوید: من عاشق تو هستم،و بدون تو نمیتوانم زندگی کنم.اما این عشق نیست،گرسنگی است...شما نمیتوانید در آن واحد هم کسی را دوست داشته باشید هم بی تابانه نیازمندش باشید...عاشق واقعی کسی است که معشوقش را آزاد میگذارد تا خودش باشد..در عشق اجباری نیست..عشق یعنی امکان انتخاب  به معشوق دادن....برای آنکه چیزی یا کسی را بدست آوری ،،رهایش کن................ .  .......شما برای شاد بودن نیاز به  هیج مردی ،ندارین..این مخصوص بعضی خانمهای نی نی سایته که میگن چرا شوهرم بغل نمیکنه ،چرا کنارم نمیخوابه،شما اول خودتو قوی کن و بدون فقط بخدا و محبت خدا نیازی داری و بس.بعد ببین چطور شوهرت میجسبه بهت،یک جور قانون جذب هم هست😉 امتحان  کن😊خدایا شکرت که در تاریخ ۹.۹.۹۹. منم به حاجتم رسیدیم.و به چشم خودم معجزه اتو دیدم.شکرت.شکرت.شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نرو پس اندازم نگه دار تو اینتر نت گام به گامش هست تو این اوضاعی که کرونا هست بهتره نری می تونی وسایل بخری خودت داخل اینترنت یاد بگیری

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫

https://instagram.com/mahdieh.haghshenas?igshid=10qijik9m577g

عزيزم اين خانوم بندرعباسه، قبلا حضوري بود الان با اين شرايط كلاس انلاين داره

من يه كلاس آنلاين شو رفتم، خواهرم و زن داييامم ميرن، گفتم شايد به دردت بخوره يه سر به پيجش بزن. قيمتاش خيلي خوبه

2728
یکی از اشناهای ما کیک پزی میکنه تو خونه البته خییییلی کاراش شیکه خییلیم مشتری داره انقد مشتری داره ک ...

این یه نمونه کارشه

برای خلاص شدن از تنهایاتون روخودتون برچسب تخفیف نچسبونین💔💔

پيش كي ميخواهي بري 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

,,خانومای عزیز من میخام ازش کسب درآمد کنم قیمتشون ب میلیون هست آخه مجازی مث بیرون نیس نکات ریز رو نمیگن ک تازه خودم سرآشپز پاپیون و خیلی کلیپ دیدم مث بیرون نمیشه ک 

2740

منم دوست دارم برم دوره ببینم یه کاری راه بندازم میدونم برم موفق میشم چون استعدادش دارم الان از تونت هم درست میکنم اما میخوام حرفه ای یاد بگیرم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
,,خانومای عزیز من میخام ازش کسب درآمد کنم قیمتشون ب میلیون هست آخه مجازی مث بیرون نیس نکات ریز رو نم ...

اگه برا درآمد میخوای آره حتما برو می ارزه اما باید علاقه داشته باشی 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

توی اینستا و یوتیوپ پر از فیلم هست چرا بری کلاس

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر