2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره مامان من هر وقت نصف در حیاطم باز میشه میگه بدو برو روسریمو بیار ...میگمش بیخیال کی الان داره از اونور در نگامون میکنه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2728
2738

تو مد نکردی که

چند ساله هست

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

مامان من دیگه تهشه😐😐😐

خیال می کنه همه ساختمون روبه روییا دارن منو اونو دید می زنن😶😶

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

من شوهرم اینطوریه فکر میکنه کلللللل مردم کوچه و خیابون خودمون و خیابون بغلی و شهر و کشور و کره زمین کار و زندگیشون رو ول کردن و دارن با دوربین و تلسکوپ و ماهواره خونه ما رو نگاه میکنن ببینن من چی پوشیدم😐😐😒

تو اینو مد نکردی😂 من ۳ سال پیش کردم😂

عزیزم من از سه سالگی جورابامو اشتباهی تابه تا می پوشیدم 

منننن مدش کردم😐

😂😂😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2706