2733
2734
اسی به اصطلاح قدیمیا میگن نافت افتاده. پاهات چطوره صعف نداره وقتی راه میری؟

آره قبلا بابام با لیوان برام جاش مینداخت 

ولی ناف افتادن با چیزای سنگین بلند کردنه که

ضعف دارم وقتی بلند میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی به اصطلاح قدیمیا میگن نافت افتاده. پاهات چطوره صعف نداره وقتی راه میری؟

افرین دقیقا...

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
یه چی بگم کسی نیاد دعوا....بابای منم اینجوری شده بود بچگی یواش یواش دردم اومد سراغش کلی دکتر بردن.سو ...

آفرین دقیقا😁منم برا همین نگفتم نافم افتاده 

چون هرکسی نمیدونه جریان چیه 

وقتی با لیوان یکی جاش میندازه خیلی خوووبه بعد یه اب گرم میاد 

2728
آره قبلا بابام با لیوان برام جاش مینداخت  ولی ناف افتادن با چیزای سنگین بلند کردنه که ضعف دار ...

اره چیز سنگین بلند کردن یا گاهی دویدن و ورزش و رقص هم باعثش میشه.یا پریدن از یه جایی.مخصوصا اگه کسی قبلا نافش افتاده باشه عادت میشه براش باید حواستو جمع کنی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
آره دقیقااا مرسی عزیزم 

فدات عزیزم

میتونی ازعطاری

حولیله وکَهلیگ اوتی بگیری دم کنی بخوری خوب بشی

ان شاء الله بهترباشی.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2738
واقعا🤭😁 دستمو فشار میدم روش و بعد چند دقیقه بر میدارم حالم بهتر میشه کلا شکمم قار و قور هم میکنه

مربی باشگاهم میگفت وقتی اینجوری نبض داره یعنی جایی از بدنت درد میکنه

من یه کم مچ پام درد میکرد

یه جوری محکم نبض شکمم رو فشارش داد که دردم گرفت ولی بعدش درد پام آروم گرفت

خودمم تعجب کردم

واقعا؟ پس من عادت کردم که همیشه هی برام پیش میاد هر چند وقت یه یار

مامان منم اونجوریه خیلی زود به زود نافت میفته.

یکی از همُایه هامون بچه ش کلاس اولی بود این بیچاره یه هفته تمام دکترای شهرو زیر پا گداشته بود میگفت پسرم شب و روز گریه میکنه میکنه دلدرد دارم.چقدر عکس و ازمایش براش نوشته بودن کلی هم قرص و دارو براش داده بودن اما خوب نمیشد.یه روز تو سوپرمارکت برام گفت منم گفتم عزیز ببین شاید نافش افتاده ببرش پیش کسی که بلده نافشو بگیره.اول بهم خندید بعد دوسه روز اومد در خونه مون همش دعای خیر میکرد میگفت پسرم خوب شده بردمش پیش نافگیر

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
مامان منم اونجوریه خیلی زود به زود نافت میفته. یکی از همُایه هامون بچه ش کلاس اولی بود این بیچاره ی ...

آره واقعا درسته 

من درد ندارم خداروشکر فقط بی حال میشم 

بابام بلده ،نافم رو میندازه سرجاش قشنگ سرحال میشم