2737
2734
عنوان

کدوم زوج رو تو سریال هم گناه دوست دارید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 35 پست
ازدواج اونجوری منظورمه😂واقعی عکسشونم فراا  گذاشت تو پیجش

اره. دنبالش رفت تو اتاق‌.😍😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته سارا زن واقعی پیمان؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
جدی مگه یکی دیگه رو دوست نداشت

والا فک میکنم عادت کرده بود به اون یکی

چون تو قسمت اینده هدیا رو میبره پیش تونوادش اشنا بشن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2740
دوستان این سریال ارزش دیدن و وقت گذاشتن داره ؟ کسی سریال دل دیده در مقایسه با اون قشنگه ؟ جذب میکن ...

دل خیلی چرته ولی همگناه قشنگه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
دوستان این سریال ارزش دیدن و وقت گذاشتن داره ؟ کسی سریال دل دیده در مقایسه با اون قشنگه ؟ جذب میکن ...

می ارزه ب دل

بـزن دلـو به دریـا🌊 بیـا..تنهـام تـو دل🤍 تنهـاییا..دنیـارو🌍ول کن و تنهـا بیـا..فقـط قلبتـو❤️ همرات بیـار..

من دل رو ندیدم اکثرا مزگن مزخرفه

ولی هم گناه رو دوست دارم قشنگه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
دختره رفت دنبالش با سوادم علامت دادم ...خندش گرفت😅

اره. باحال بود. 

منم دقیقا با شوهرم خندیدیم.😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

دل خیلی دوسش دارم هم گناه اولش خوب نبود از وقتی فرهاد رفت خاستگاری هدیه جذاب شد الان قشنگ شده