2733
2739
عنوان

بچها توروخدا میشه کمکم کنین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 138 پست
نه اولین باره در حد همون چن قطره بود مطمینی اینارو ک گفتی ؟؟😭😭😭😭 العی دورت بگردمممممممممم

عزیزم من از فوت مامانم که نگفتم من از سهل انگاریمون گفتم اگه زود پیگیر میشدیم کار به اونجا نمیکشید .حتمن دکتر ببر .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند ماه خونريزي داشت ؟  همه رفتني هستيم عزيزم اون بالا سري هست كه تصميم ميگيره كي بريم من به ز ...

ببین سه سال یائسه شده بود سال اول هیچی نداشت علایم سال دوم چند روز قبله عروسی خواهرم یه چند روز خونریزی داشت.بعد سونو داد گفت مشگلی نیست طبیعیه.سال سوم یهو بعد یکسال از اون خونریزی اولیش یه چند روز خونریزی کرد که رفت دکتر سونو داد و بقیه ماجرا

سه ساله یایسه شده

مامان منم قبلا یایسه شده بود

برید دکتر 

نگرانم نباشید چیزی نیس ان شاءالله

درک میکنم حالتو

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738
مامان منم قبلا یایسه شده بود برید دکتر  نگرانم نباشید چیزی نیس ان شاءالله درک میکنم حالتو

زیاد نبود خون ریریش در حد چن قطره

اول گفتم شایی واس فشار عصبیشه

اخه داییم فوت شده

ققط این مدت دل درد داشت دیگ هیچی 😭😭😭😭😭

چرا اینقدر استرس میدی به خودت گلم الان این دوستمون که ۳۵ سالش بود چون زود متوجه شده بود رحمشو دراورد بدونه هیچ مشگلی.بالاخره لازم داره چکاپ بشه که خیالت راحت بشه .با استرس دادن فقط خودت رو داغون میکنی

اره لکه بینی داشت.ببین تو این سه سال دو بار خون اومد ازش فقط دوبار

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دارم دق میکنم

زیاد نبود خون ریریش در حد چن قطره اول گفتم شایی واس فشار عصبیشه اخه داییم فوت شده

خب دکتر رفتید؟؟؟آزمایش داده

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706