2737
2734
عنوان

خانما بدون جبهه گیری بگین زندگی تو یک ساختمان با مادرشوهر چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 90 پست

اصلا خوب نیس 

حتی اگه اونا خیلی خوب باشن 

به نظر من بازم یه مشکلی بحثی پیش میاد و پرده احترام از بین میره 

روتون به هم باز میشه 

کلا ادم‌ از هر لحاظ راحت نیس 

همه چی چک‌ میشه 

خودِماه انقد ماه نیست که تو انقد ماهی ❣️
من مادر شوهر بدو میتونم تحمل کنم اما جاری بد رو اصلا .. و متاسفانه مادر شوهر و ۶ تا جاری در یک ساختم ...

اینطور ک متوجه شدم همه بلاها در یه ساختمون جمع شدن 

کاش تو دیگه نری اونجا

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مادرشوهرم خیلی خوبه ولی هیچوقت این کارونمیکنم وخودشم دوست نداره

همش قرارنیس تواین وضع بمونیدکه بچه میادبلوغ داره سن تکلیف نوع لباس پوشیدن وتربیت و...بچه دوتربیت میشه

تزهمه چیزتون مطلع میشه رفت وآمدو...

نه اصلاخوب نیست نزدیک باشن مث یه چهارراه و دو سه تا کوچه ولی یه ساختمون نه...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اینطور ک متوجه شدم همه بلاها در یه ساختمون جمع شدن  کاش تو دیگه نری اونجا

مادرشوهرمو خواهرای شوهرم با یه جاریم خوبن . اما سه تا جاریم خیلی فتنه هستن با اینکه دوتاشون  ۶ یا ۷ سال ازم کوچیکترن من ساده رو خام میکردن از زیرزبونم حرف میکشیدن بعد می رفتن دعوا راه مینداختن خنگ بودم فکر کردم جاری دوست آدم میشه جاری بزرگه هم یه آدم دورو و خدا نترسیه ی  که نگم  الان فقط سلام خداحافظ ... مجبورم برم اونجا چون همسرم عمرا بتونه خونه بخره ..

2740
اونوقت جونای مجرد زیادشدن ازدواج نکردن فساد جامعه بالامیره زندگی اون ده درصو متاهل هم به خطر میندازن ...

عزیزم‌الان که دیگه اونایی که ازدواجم کردن دارن به همسراشون خیانت میکنن که کی گفته مجردا فساد جامعه رو بالا میبرن اتفاقن برعکسه مشکلات زندگی و فقر واین چیزا گند زده به دنیا نمیبینی پدر دخترشو میکشه پدر بچه هاشو شوهر زنشو به خاطر فقر و مشکلات میکشه خوب مجرد که باشن بهتره

2706