2737
2739
عنوان

اینا که اینستا سر در میارن بیان خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 36 پست

احتمالا یا برنامه ی لایک بگیر یا کامنت بگیر داشتی که زیاد ازش استفاده کردی یا کامنت زیاد گذاشتی ریپورت شدی 

باید ۴۸ ساعت فعالیت تو اینستا نداشته باشی ، نه لایک کنی نه استوری و پست بذاری ، بعد از ۴۸ ساعت درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن نفر بگو زیر پست اخرت کامنت انگلیسی بزارن درس میشه زود

ابروم نره جلو دوستام میگن تو همش ول میچرخی تو اینستا میزارمش به حال خودش

لطفابرای مادرشدنم دعاکنید🙏🏻🥹😘
2731
احتمالا یا برنامه ی لایک بگیر یا کامنت بگیر داشتی که زیاد ازش استفاده کردی یا کامنت زیاد گذاشتی ریپو ...

اوه یعنی دوروز 

خب من لایک میتونم بکنم پستم میتونم بزارم فقط برا کامنت این میاد کامنتو اجازه نمیده

2740
اوه یعنی دوروز  خب من لایک میتونم بکنم پستم میتونم بزارم فقط برا کامنت این میاد کامنتو اجازه ن ...

میدونم. اما نباید ۴۸ ساعت هیچ فعالیتی داشته باشی، فقط پست هارو نگاه کن ، لایک نکن ، یا خودت پست و استوری نذار، بعد از ۴۸ ساعت درست میشه

میدونم. اما نباید ۴۸ ساعت هیچ فعالیتی داشته باشی، فقط پست هارو نگاه کن ، لایک نکن ، یا خودت پست و اس ...

ای بابا چه سخت  باشه😔😔😔

اوه یعنی دوروز  خب من لایک میتونم بکنم پستم میتونم بزارم فقط برا کامنت این میاد کامنتو اجازه ن ...

عزیزم ربطی به ریپورت شدن نداره. روزانه بیشتر از 250 لایک و 100 تا کامنت نباید بذاری.

فالو و آنفالوهاتم روزی 300 تا بیشتر نشه. احتمالا اینکارارو کردی و چند روز بلاک هستی

2706