2752
2734
سلام الان 1 ماهه دخترم دچار ابریزش بینی و سرماخوردگی جدیدا تب و لرز شده د
دکترش چند بار بینیشو شستشو داده ولی تاثیری نداشته

یکی گفت باید ببریش پیش یه گلوگیر!!!

دوستان برای کسی پیشاومده؟جایی رو سراغ دارین که این کارو انجام بدن؟(فوت کردن تو بینی)

چند تا دکتر بردمش خسته شدم به خدا خیلی لاغر شده هیچی نمیخوره داروی انتی بیوتیک لاغرش کرده

کی یه همچین مشکلی واسش پیش اومده؟؟؟؟چیکار کردین؟؟؟/

دخترم بی تابی میکنه الان .لطفا جواب بدین میام میخونم .اگه همون لحظه جواب ندادم منو ببخشین اروم شه میام

ممنون
افراد منطقی خودشان را با دنیا تطبیق می‌دهند. افراد غیر منطقی سعی می‌کنند دنیا را با خودشان تطبیق دهند. پیشرفت بستگی به افراد غیرمنطقی دارد. جرج برنارد شاو .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته من دو ماه با خودم کلنجار رفتم که ببرمش پیش تول گیر چون اصلا به این چیزا اعتقاد نداشتم . ولی بالاخره بعد از دوماه رفتم یه جایی توی شهر ری . یه خانومی بود که خیلی خیلی مشهوره . در عرض 5 ثانیه فقط و فقط 5 ثانیه اینکارو انجام داد ضمنا درد هم نداشت و جالب بود که خورده های سیب و خیار از بینی و حلق بچم درآورد. جالب اینه که انقدر سرش شلوغ بود که حد نداره نمیدونی از کجاها بچه هاشونو آورده بودن برای این کار . بنظرم ضرر نداره حتما یه سری بزن به این تول گیرها.
2731
منم شنیدم دو تا از فامیلهامون این کار و کردن هم بچه ها تب و لرزشون خوب شد و هم اشتهاشون باز شد واسه یکیشون استخون مرغ دراومد اون یکی دونه آجیل منم باور نداشتم اما از نزدیک دیدم
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
سلام خوبی دنیز گل چش شده آخی؟

اگر تل گیر خواستی زنگم بزن آدرس دارم بهت میدم

ببوسش
"شیر نیدو عسلی"بهترین و مقوی ترین شیر برای بچه هاکه لاغرندو وزنشون کمه"محصول نستله دبی از1سال تا5سال http://milknidonestle.com و http://milknido.blogfa.com تنها نماینده فروش این محصول در تهران و ارسال به شهرستانها 09129493886 **شیرخشک sma اس ام ای گلد و پروگرس0تا6و6تا12ماه و1تا3 سال محصول ایرلند http://smamilk.blogfa.com **پدیاشور (بهترین مکمل برای وزندهی به کودکان 1 تا 10 سال**
آره نفس جون اگه یه جای خوب سراغ داری براش آدرس بذار اونجا که من رفتم خیلی دوره آخه شهر ری هستش ضمنا آدرسشو بلد نیستم دختر خاله ام منو برد اونجا ولی اگه لازم باشه به دختر خالم زنگ میزنم آدرس میگیرم ولی نفس جون اگر یه جای نزدیکتر سراغ داری براش آدرس بذار.
از همهگی ممنونم لطفا شماره تولگیرا رو بدین و ادرس کاملشونو ممنون

نفس جون شمارتو گم کردم ممنون میشم اگه ادرس بدی
افراد منطقی خودشان را با دنیا تطبیق می‌دهند. افراد غیر منطقی سعی می‌کنند دنیا را با خودشان تطبیق دهند. پیشرفت بستگی به افراد غیرمنطقی دارد. جرج برنارد شاو .

این شمارمه اگه ممکنه واسم اس ام اس کنین الان دستو پاش یخ کرده هیچی نمیخوره تلو تلو میخوره از بس بی بنیه شه

2706