2737
2734
عنوان

سلام کسی تابحال این علامتو داشته

254 بازدید | 19 پست

یه حسی دارم شبیع این که عطسه بخواد بیاد نمیاد بالای دماغم و سرم اونجوری شده.میترسم خدای ناکرده علامت سکته باشه بخاطر کرونا هم میترسم برم دکتر.کسی اینطوری بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونید عطسه ندارما دماغم و سرم حس انقباض مثل انقباض حین عطسه میکنم

وییی چ ترسناک تصور کردم سرم درد گرف ینی چجورییی😨

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2740
اگه قرار بود کسی سکته کنه من تا الان هزار بار سکته کرده بودم از بس سرم خواب میره و درد داره و  ...

من همش تو توهمم از اول کرونا دوبار رفتم دکتر گفتم دارم سکته قلبی میکنم روزی یبار حس کرونا دارم و حالا این ولی خدایی سمت چپم درد میکنه و لامصب الان این حس.میترسم رگای مغزم مشکل داشته باشن

سکته گوش چیه؟

شنوایی گوش کم میشه و درد و سنگینی توی گوش حس میکنن معمولا اول فکر میکنن عفونته و بهش توجه نمیکنن

اما اگه این علائمو دارید سریع به دکتر مراجعه کنید چون تو ۶ساعت اول اگه تشخیص داده بشه میشه شنوایی رو با یه امپول میشه تا ۸۰درصد برگردوند اما بعد از ۲۴ساعت تقریبا گوش برای همیشه کر میشه

2706