2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه اتفاقا من خواهرم سعدی اصلااااا راضی نبودیم  من رفتم خانواده عالی بود واقعا

تو درجه بندی بیمارستانهاسعدی بالاتر از خانوادس...ضمنا خانواده یه مدت زایشگاهش پلمب بود

امید آخرین چیزیست که میمیرد
چرا قبول نمیکنن؟؟؟بیمارستان خصوصی ک مشکل نداره

من خصوصی بودم رفتم قبول نمیکردن که

اینقد دکترم زنگ زد تا آخر خودشو رسوند بردنم اتاق عمل

خیلییییی سخت میگیرن عمرا بتونی پیدا کنی بدون دلیل سزارین کنن اصفهان 

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2740
بنظرت چیکارکنیم که کسی همراه نداشته باشیم؟ من نمیخوام مادرم بیان بیمارستان شوهراجازه میدن بیان؟

نمیدونم عزیزم ...زنگ بزن خود بیمارستان سوال کن ..ببین اتاق خصوصی اجازه میدن همسرت زمینه‌هاست از این مراکز خدمات درمانی همراه درخواست بده ..البته قیمتشو نمیدونم

تو درجه بندی بیمارستانهاسعدی بالاتر از خانوادس...ضمنا خانواده یه مدت زایشگاهش پلمب بود

من درجه بندی اونا کار ندارم خودم رفتم زایمان کردم و دیدم

سعدی افتضااااااح

چون با چشم دیدم چخبرع اون تو

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
من دومه اولی هم طبیعی بودم ...سپاهان بودم راضی بودم ....الان از سینا خیلی بد شنیدم مردد هستم

راستش من اولی هم سینا بودم

شبی که توبیمارستان موندیم هرچی التماسشون کردم برابچم شیرخشک بیارن نیاوردن

یامثلا بااینکه براخودم پدبرده بودم ولی مصرف سده بود ووقتیربهشون گفتم پدبدین گفتن بگو به یکی برات بیاره  بما ربطی نداره

ازاین نطرغنی بروکه اذیت نشی

بقیه موارداوکی بود

من درجه بندی اونا کار ندارم خودم رفتم زایمان کردم و دیدم سعدی افتضااااااح چون با چشم دیدم چخبرع او ...

اینا دیگه شانسیه... من عروس خالم خانواده رفت فاجعه بود ...بسته به شانسه ...ولی در کل از نظر رتبه بندی بیمارستانی سعدی بهتره