2737
2739

پسره اره؟😆یکم هیز بازی دراوردم😉🤦‍♀️

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثل فرشته هاست😍❤

صحیح و سالم بیاد تو بغلت

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

خیلیییی ایشالا سلامت به دنیا میاد و فرزند صالح میشه برات

عزیزم میشه تاپیکامو بخونی و ببینی نظر تو چیه و ایا من باردارم؟دعا کنید باردار نباشم هنوز خونه خودم نرفتم😞😭

2740

خوش بحالت بسلامتی. 😘😘😘😘

برای منم دعا کنین 6,روز به موعدمه خدا کنه این ماه مثبت بشه

خدایا همه منتظرا چشمشون روشن بشه! خیلی سخته انتظار خدایا من به تو ایمان دارم میدونم صلاح ومصلحتی هست ولی هیچ کاری از تو دریغ نیست. ... آهای تویی که میخونی یادت نره صلوات بفرستی.برای هممون دعا کنی 🤲🤲نترس هواتو دارم برات دعا میکنم بی خیر نمیری ...رب لا تزرنی فردا وانت خیرالوارثین
ممنون  اگر دقت کنی انگار لبخند زده چشماشم بسته🤭

نه عزیزم داره قه قهه میزنه... دقت کن تو عکس.... دندوناشو میبینی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔