2737
2739
عنوان

بیاید بگم این روانی باز چیکار کرد.

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۸.نمیدونیم بخدا مشکل روانی داره اصن.گاهی میگه میخوام به بچه ها سم بدم بمیرن یا از طبقه بندازم پایین

این مشکل روانی داره

حتما با نظر روانپزشک به طور قانونی اقدام کنید ببرن بستریش کنن و گرنه کار خطرناک میکنن

ما تو بستگانمون داشتیم از این موارد

که خانمه روانی بود الان بچه و شوهرش هم از دستش روانی شدن و مشکل روانی پیدا کردن.

2728
۲۸.نمیدونیم بخدا مشکل روانی داره اصن.گاهی میگه میخوام به بچه ها سم بدم بمیرن یا از طبقه بندازم پایین

وا😕  شاید علاقه  نداره ب داداشت دنبال بهونس زنی ک زندگیشو دوس داشته باشه  نون خشکم سق بزنه هیچوقت دل از بچه و شوهرش نمیکنه

خدا شفاش بده . اینطور ادمها دیدم و همیشه دلم سوخته برا خانواد داماد که چه بلایی سرشون نازل شده

2738

چرا تا حالا برادرتون برای روانشناس اقدام نکرده 

اگه واقعا در مورد بچه ها این حرفو زده خواهشا جدی بگیرید احتمال زیاد بیماری داره بنده خدا 

با اه و نفرین کردن که کاری درست نمیشه 

اگه بیماره باید دنبال درمانش باشین 

ببخشید شغل برادرتون چیه که ماشالله فقط خانمش یه تومن خرج میکنه؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

عزیزم با داداشتون صحبت کنید با هم ببریدش پیش روانپزشک نامه بگیرید که مشکل داره و باید دارو مصرف کنه

به داداشتون بگید نمیتونید تحملش کنید نزاره نیاد خونتون یعنی چی میاد میخوره و میپاشه و میره   واااه آدم عصبی میشه 

چن تا دعای دفع مزاحم هم هست بخونید شاید شرش رو کم کرد

یکی از کاربرا میگفت نمک بریزید داخل کفش آدم مزاحم 

هیچکدوم نشد برید پیش دعانویس دعا بگیرید سرد بشه ازتون نیاد خونتون یعنی چی بدم میاد از آدمای اینجوری

زن دایی منم اینجوری 

عروستون مشکل روانی داره به داداشت بگوو ببرتش روانپزشک وگرنه طلاقش بده تا داداشت راهی بیمارستان نکرده دوز از جون

مگه ادم چندبار زندگی می کنه که بخواد با یه ادم روانی صبحشو شب کنه 

2706