2733
2734
عنوان

یه خواستگار دارم که می گه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 75 پست

اگه خانمه اش قبل از عقد به شوهرش نگفته باشه که صرع داره میشه به مرده حق داد چون صرع یه بیماریه که حتما طرف مقابل باید با دید باز بپذیرتش‌ 

اگه گفته و بعد پشیمون شده که واقعا باید مواظب باشی 

اگه اصلا صرع نداشته و بعداز ازدواج صرعش شروع شده هم که خیلی خیلی باید مواظب باشی 

و حرف همه دوستان در مورد روزای سخت صحیحه 

میتوان زندگی را زیباتر دید تنها اگر نگاهت را به آن تغییر دهی😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب دختره اشتباه کرده بهش نگفته چرا همه مردرو فحش میدن

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

خیر عزیز من بخاطر صرع که نباید عرش خدا رو لرزوند و طلاق گرفت. زندگی هزار تا پایین و بالا داره هزار درد و مرض میاد سراغ آدم این بهانه اصلن جالب نبوده واسه طلاقش بنظرم دوباره سوال کن ازش دلیل طلاق چی بوده و خانم قبلیش هم حتمن صحبت کن تو این حق رو داری که بدونی و بعد تصمیم بگیری

2738

من جات باشم اصن راهشونم نمیدم بیان

فرداهم خودت دور ازجون مریض بشی طلاقت میده

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
خب بعد ازدواج فهیده صرع داره 

دختره هم بعد از ازدواج فهمیده که صرع داره یا قبل از ازدواجم داشته و چیزی به پسره نگفته؟؟؟

میتوان زندگی را زیباتر دید تنها اگر نگاهت را به آن تغییر دهی😍😍😍

استارتر اگه روزی شما هم خدایی نکرده دچار بیماری بشی این آقا مثل یه دستمال میندازتت دور هرگز با آدم نامرد ازدواج نکن حتی اگه گنج قارونم داشته باشه

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
بله

درست نمی دونم ولی فکر کنم همین که بهش نگفته عقد باطله 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

دوستان چرا مردم رو قضاوت میکنید؟ یه احتمال اینه که اون خانم بیمار بوده و موضوع رو پنهان کرده و بعد از ازدواج لو رفته! خود شما فکر کنید بعد ازدواج یهو شوهر سالم تون بیفته رو زمین و بلرزه و کف از دهنش بزنه بیرون و فکش قفل بشه و از هوش بره بعد شما بفهمید صرع داشته و پنهون کرده اگر قضیه اینطوری بوده به مرده حق میدم ولی اگر از قبل میدونسته یا بیماری خانم بعد از ازدواج اتفاق افتاده بله آدم نامرد و بی وفاییه

2706