2737
2739
عنوان

بارداری ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 75 پست

اگه وضع مالیت خوبه 

و از نظر رسیدگی و حوصله و وقت 

میتونی به هر ۴ تاشون به اندازه رسیدگی کنی گور بالای نظر مردم

ولی ناموسا این سری سر زایمان لوله هاتو ببند😶 وقتی میبینی گیراییت با وجود جلوگیری بالاست

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

فقط چون نظرمون و پرسیدی میگم، اصصصلا امکان نداره رابطه ای سفت و سخت جلوگیری بشه و منجر به باردا ی بشهه، مطمئنا یه جا سوتی دادید که به بارداری ختم شده، حالام اون طفلک چون زبون نداره و نمیتونه از خودش دفاع کنه میخوای سقطش کنی؟ خب یکی از بچه هات ک میتونه از خودش دفاع کنه رو از بین ببر، بعدم عزیزم من دو تا از فامیلامون بچه هاشون و سقط کردن، متاسفانه زندگیشون تباه شد، یکیشون که بچه ی دو ماهه رو سقط کرد، سال بعدش بچه ی دو سالش مرد خودشم خود کشی کرد، خدا شاهده حقیقته، سقط گناهش زیاده، یا باید حواست و جمع میکردی یا الان نباید طفل معصوم دیگه ای با مردنش تقاص اصتباه شمارو پس بده

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اونایی که به هر دلیلی عمدا بچه سقط می کنن خدا یه امتحان سخت تر می ذاره پیش پاشون . ان ش ...

من به عینه یکیشون و دیدم، دختر داییم بچه دو ماهشو سقط کرد، بچه دو سالش سال بعدش فوت شد، خودشم خودکشی کرد از داغ بچش

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...
2731

حرف مردم چکارداری....چه وضع مالیت بد بود یاخوب میگفتم نگهدار..چون ازگناه سقط خیلی وحشت دارم..عزیزم اگه واقعابچه نمیخوایین بهتر جلوگیری درست ودرمون کنی...ناخواسته نداریم تواین دور وزمونه.حالاکه شدی نگه دار.

من تجربه به کردم سومی خداخواسته بود ولی من جرات سقط نداشتم از قهر خدا ترسیدم الان هم شده فرشته خونه ما سه پسر شیرین بیان باهوش که اطرافیان خیلی دوسش دارند ...ولی حرف مردم ،زیاد بد و هست حالت را میفهمم ..گریه کن حق داری  ..من چهار ماه بود آبله مرغان گرفتم وحشتناک بود دکترا گفتن بچه یا کور میشه یا ناشنوا ..ولی خداروشکر پسرم بسیار باهوش هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2740

من سومی قرص اورژانسی خوردم و باردار شدم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
بچه ها اگرفقط شرایط خوردن قرص ال دی رو داشته باشیم خطرناکه برا۲یا۳سال بخوریمش؟

اگر بچه میخوای نخور

2706