2733
2734
عنوان

پدرشوهرم کرونا داشت میدونس مشکوکه ولی بارها پسرمو بوسید😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 60 پست

حالا همه فحش ندید بنده خدا نمیدونسته از قصد که نبوده.. یکم مایعات گرم وسوپ وابمیوه و...بده بخوره

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم انشالا که نداده حالا یه ازمایش محض احتیاط بده خودتم فعلا از پسرت فاصله بگیر ماسک بزن تا جواب ازمایشش بیاد که اگر خدای نکرده مثبت بود حداقل تو مریض نباشی وبتونی بهش برسی ولی انشالا منفیه .خیلی ها کنار هم بودن نگرفتن ‌ولی واقعا پدرشوهر بیشعوری بوده

بعضیا کلا مرزای بیشعوری جابه جا میکنن

واقعا ک من اگ بودم حتما به روش میوردم به روی شوهرتم بیار

ببین عزیزم اگه بوسیده اینا بیماری منتقل میشه ولی ممکنه تو بدن هرکس یه جور واکنش بده مراقب خودتم باش که یه موقع از پسرت نگیری

خواهر من هم گفتم عروسی نرو عروسی رفتن اقوام دور شوهر کل خونواده گرفتن علایمش مشخص بود میگفت کرونا نداریم میخواست بیاد خونمون گفتم گلو درد دارم فک کنم کرونا گرفتم 

که نیان 

رفتن تست دارن مثبت شدن میگن دو هفته دیگه میایم

بچم دوماهشه

حالا انقد پرروعن خانوادگی زنگ میزنن با ما دعوا که شما ناقل بودین به ما دادین احمقا....دختر خودش صبح ...

مثل مادرشوهر منم پیدا میشه🤐

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

حالا اونم از قصد که نکرده 

بی عقلی کرده ولی

حالا یادش نبوده،،یا اهمیت نداده،،یا فکر کرده بچه ها نمیکیرن،،،،

حالا اون بچه هیچی ،،،ولش  شماها خودتون هم گرفتین فکرکنم ،،،وقتی اومده خونتون دور از جون شماها هم گرفتین دیگه 

پسرم نشسته بازی میکنه من جلوش زار زار گریه میکنم هی میاد اشکامو پاگ میکنه میگه چیه چیه😭😭😭

کار شما ک‌بدتره 

نشستی جلو بچه گریه میکنی شاید نگرفته باشه  شما داری روحشو‌نابود میکنی ک

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
پسرم نشسته بازی میکنه من جلوش زار زار گریه میکنم هی میاد اشکامو پاگ میکنه میگه چیه چیه😭😭😭

الهی انشالله که طوریش نیست 😢😭 اگه میتونه ابگرم  با یکم نمکتو دهنش بکنه بریزه بیرون باهاش این کارو کن تا ازت تقلید کنه ویتامین ث بدش وای دلم اشوب شد 😓

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2706