2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خداوندی خدا اگر اخرین مرد روی زمین باشه ی ثانیه جایی نمیمونم که نفسش اونجا باشه

البته الکی هم ازش جدا نمیشم

جدوابادشو درمیارم

و حتمااااا چندنفرم اجیر میکنم که در سگگگگگگگ کتکش بزنن لخت و عور هم بشه بلکه دلم خنک بشه ☹✋

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2728

😁😁من دیدم همچین موردی 

زن شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند 

😆😆پارسال یه آقاهه خانم خودش رو زیر کرد با ماشین😐😐خاست بره روش ..بعدش اومد بلندش کرد سیلی زدش 

خانمه فوش میداد خاهر مادرش ج ن ده منده میگفت آه😣😣خیلی بد بود ..کلی آدم جمع شدن .آخرشم😁خانمش رو سوار کرد رفتن😐😐

خدایا دلم خیلی ازت گرفته

زندگی م باهاش تمومه حتی بخواد دست ش رو به قصد زدن روم بلند

کنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2740
منم پنجشنبه شوهرم ی دل سیر تو حیاط بخاطر مادرش کتکم زد طلا ها وگوشی و پسرمم ازم گرفت الانم خونه پدرم ...

وای چه سخته بچه رو واقعا بعضی ها حیوون باید میشدن بچه رو میخوای بدی بهش؟ 

بچه ها من گواهی نامه گرفتم دوازده سال پیش،دوتا هم ماشین داریم ،هرچه به شوهرم میگم به خاطر بچه ها ماشین بده دستم تا کارهاشون رو انجام بدم نمیده،اون روز هم سر همین موضوع بحثمون شد،وتو ماشین بودیم بعد منو دم در پیاده کرد یه عالمه حرف نامربوط بهم زد بهم گفت روانی وبه پدر مرحومم فوش داد،بعد منم جوابش رو دادم،اونم از ماشین پیاده شد،انقدر منو کتک زد