2733
2734
عنوان

پیام بازرگاهی ها 😐 آی قصه قصه قصه جنس های سرا ۲۰ قسطه😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه از این تبلیغ های با مزه نمیسازن  اوج خلاقیتشون این بود لیمو شو بدم هلوشو بدم😡

مخصوصا اون عروسه تو ماشین دفعه قبلی میپرید به پسره که کجاااا بودی😠

الان میگه کجا بودی آقا🤮 عوضش کردن اون تیکه اشو

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
من از تبلیغ امرسان خیییلی بدم میاد. اخه وقت نداشتن مادرو پدرو داستان گوش دادن یا بیمارستان بودن پدر ...

😂😂😂فهمیدی به منم بگو لامصب خیلی ذهنمو درگیر کرده😑

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2728
من همیشه میگم اون پسره یه سوال پرسید پیرمرده ام خیلی جلف بلند شده میگه آی قصه قصه قصه خو لامصب بگو ق ...

فرض کن آدم آخر عمری به خاطر پول بیاد جلو دوربین این خل و چل بازیا رو در بیاره 😑😑😑😂😂

2738

اون تبلیایی ک بازیگرای ماست میان میگن هم مسخره س کلی هم پول میگیرن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
من خودم هر وقت پخش میشه به جان خودم تا یه ساعت ذهنم درگیره که سنخیت پیام بازرگانیشو با یخچال بفهمم😒

فکر کنم پسره تاج درست میکنه میزنه رو یخچال روزارو میشمره تا باباش بیاد با یخچال😑 بعد که باباش میاد یخچالو میبسنه میشه زیبا جادار مطمئن 😑

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706