2737
2734
عنوان

بین تحصیلات و تیپ و چهره تو انتخاب همسر کدوم اولویتتونه

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازدواج کردم اما خب اولویت اول از همه اخلاق خوب و قدرشناسی بود بعد پول و قیافه و تحصیلات که به هیچکدوم نرسیدم😂

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
2728
2738
به من باشه همه رو باهم میخوام تحربه کردم ادم به چیزی میرسه که خو ذهنش نهادینه شده من کم نمیخوام

منم همشو میخوام به اضافه پول فراوان😁😁

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

من متاسفانه ظاهر خیلی برام مهمه خواستگارای خوبم را فقط برای اینکه ظاهرشون به دلم نبود پروندم الانم پشیمونم

چون اینایی که جدیدا میاند نه تنها قیافه ندارند خیلی هاشون خدای ادعا هم هستند الان 30 سالمه و تجربه ی الانم را اگه اون موقع ها داشتم اینقدر گیر نمیدادم به ظاهر 

ایمان تقوا عمل صالح😁😁

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

من اخلاق و ایمان برام مهم گفتم خدا روزی رو میرسونه

اما خب به نطرم باید درباره شغل و تحصیلات سخت میگرفتم 

الان همسرم بیکار شده و خیلی زندگی سخت میگذره. اگر از کرونا نمیریم، از گشنگی میمیریم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706