2733
2734
عنوان

پسر دارا کمک😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 51 پست
پسر من ۲۰ روزش بود ختنه اش کردیم

کار خوبی کردین  نه بچه اذیت میشه ن خودتون

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما چرا ازین روش حلقه استفاده میکنین میدونین چقدر عوارض داره ؟ سنتی خیلی عالیه و یه روزه خوب میشه. ...

واقعا سنتی زودخوب میشه؟

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
2728
یکی از اشناهامون ختنه پسرشو برداشته بود باز کرد طفلی چقدر عذاب کشید یه بار دیگه بردن پانسمان کرد

ای وای 🥴🥴 طفلک رو عذاب کش کردن

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
پسر من ۲۰ روزش بود ختنه اش کردیم

من پسرم چون نیمه ختنه بود گفتن تا ۶ ماه صبر کنین وگرنه اون موقع بهترین وقته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
کار خوبی کردین  نه بچه اذیت میشه ن خودتون

دقیقا،ولی حلقشم مثل پسر شما شد نصفش کنده شده بود نصفش گیر کرده بود منم وازلین میزدم دور حلقش چند روز بعد افتاد تو پوشکش

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
واقعا سنتی زودخوب میشه؟

به نظر من به خود بچه بستگی داره بعضیا زود خوب میشن بعضیا ۲۰روز طول میکشه

2738
دقیقا،ولی حلقشم مثل پسر شما شد نصفش کنده شده بود نصفش گیر کرده بود منم وازلین میزدم دور حلقش چند روز ...

چه قدر خوب 

وازلین بزنم نمیسوزه؟؟

وازلین بچه بزنم؟؟

روش ماساژ بدم یا همونجور یه تیکه بزارم روش؟

اره.بچه اولش بود مادرش فوت شده بود هیچی بلد نبود ولی طفلک پسرش خیلی عذاب کشید

واسه دفه بعد تجربه شده دست نزنه 

دست تنهایی واقعا سخته

خدا به همه مادرها یه صبر عیوب بده 

از وقتی ختنه کردم بچمو ۲۴ ساعته جلوش دراز کشیدم شیرش میدم حلاک شدم

به نظر من به خود بچه بستگی داره بعضیا زود خوب میشن بعضیا ۲۰روز طول میکشه

وای من میترسم بچمو ختنه کنم از بیقراری های بعدش میترسمممم😥😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا به همه مادرها یه صبر عیوب بده  از وقتی ختنه کردم بچمو ۲۴ ساعته جلوش دراز کشیدم شیرش میدم ح ...

الهی امین

1
5
10
15
20
25
30
35
40