2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز همسایمون که تا حالا ندیده بودمش اومد در خونمون و زد کار داشت بعد گفت ببخشید میشه به مامانتون بگید بیاد کارش دارم منم گفتم بفرمایید من خودمم😀

توکلت علی الله.. 
2731

هم من بی بی فیسم هم شوهرم مسافرت میرفتیم یا کلا بیرون پلیس جلومونو میگرفت فک میکردن دوستیم. خدا رو شکر از وقتی پسرم دنیا اومده اشتباه نمیکنن 😅

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

دبیرستانی ام

بعد سال پیش که با اتوبوس می رفتیم مشهد

راننده اقوام مادرم بود ولی من و قبلا ندیده بود

بین راه رستوران بین راه ای که واسه غذا ایستادیم اومد به مامانم سلام داد بعد مامانم به من اشاره کرد گفت می شناسی مرده گفت دوستته؟دانشجو هستن؟  مامانم و من خندیدم مامانم گفت نه دخترم هستن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

بی بی فیسم همه چن سالی فک میکنن کوچیکترن

ولی صدام بچگونه اس

موقع حاملگیم ازبهداشت خانومه زنگ زد ب گوشیم گفتم بله؟میگه عزیزم گوشیوبده ب مامانت😒 میگم من خودم الان مامانم😁

همیشه پشت تلفن غریبه ک بهم زنگ بزنه میگه گوشیوبده بزرگترت

به خداگفتم اگه سرنوشت مرانوشته ای چرادعاکنم؛خداگفت:شایدنوشته باشم هرچه دعاکند!
2738

من معلمم

یه بار دخترهای دوره اول  دبیرستان رو برده بودم مسابقه قرآن،

بعد یکی از آقایونی که از مسئولین آموزش و پرورش بود بعد از مسابقه اومدن پیش گروه ما ، بعد از من پرسیدن خب عزیزم آزمونتون چطور بود؟ آسون بود یا سخت😶

منم گفتم من دانش آموز نیستم معلمشونم😐😅😅😅😅

برگای همه ی مسئولین ریخت😁

و خیلی خیلی عذر خواهی کردن

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

من سنم شبیه خودمه سی سالمه .یه دوستی دارم طفلی متولد۶۶ هست . اما سنش خیلی بالا میزنه . کلا دو سال از من بزرگه .یک بار موهاشو بلوند رنگ کرده بود تو ماشین بودیم یه ماشینه افتاد دنبالمون بعد به این گفت خانم دوماده ورزشکار نمیخوای؟ فک کرد مامانمه .یعنی دوستم با خاک یکسان شد طفلی 😂😂😂😂

2706