2737
2739
عنوان

از وقتی چت شوهرمو با همکار خانومش دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 26 پست
مطمئنی زیادی حساس نشدی؟  شوهر منم با همکارای خانومش راحتن. و پیش میاد شوخی هم بکنن. چیز عجیبی ...

نه شوهر من آخه آدم راحتی نیس و این شوخی های زیادی علامت خوبی نیس ، حتی دیدم ازون خانم بد گفتم شوهرم انگار ناراحت شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شوهر من آخه آدم راحتی نیس و این شوخی های زیادی علامت خوبی نیس ، حتی دیدم ازون خانم بد گفتم شوهرم ...

ای بابا... بهتره باهاش بدون دلخوری مطرح کنی. وگرنه اینجوری که خودخوری بکنی و در نتیجه بدخلقی پیش بیاد و اونم لج بکنه و اینا... خیلی بده.

میدونم برات سخته.هر وقت تاپیک تو دیدم واقعا ناراحت شدم .با یه مشاور حرف بزن شاید آروم شدی گلم برات د ...

این مساله الان ده روزه شدت گرفته و هر روز فقط دارم فک میکنم که شاید من اشتباه میکنم ولی خب چتاشونو یادم میفته اینکه شوهرم تو طول روز هیچ پیامی بهم نمیده و به اون حتی خوابیدنشم توضیح داده اصن عذاب آوره حالا هم از وقتی گف پاک میکنم جیزی هم پیدا نکنم فک میکنم پاک کرده

2728
میگن روی مرد باز میشه ازین حرفا

والا نمیدونم. نمیشه واسه همه یه جور نسخه پیچید واقعا... من خودم رابطه م با همسرم جوریه که راحت همه چیزو میگیم و نمیذاریم حرف نزده باقی بمونه... ولی شاید این کار واسه همه درست نباشه.

با یه مشاور درست و حسابی مشورت کن

این مساله الان ده روزه شدت گرفته و هر روز فقط دارم فک میکنم که شاید من اشتباه میکنم ولی خب چتاشونو ی ...

نمیتونی یجوری غیر مستقیم تحت نظر بگیری جفتشونو؟آخه تا کی خودخوری کنی

نمیتونی یجوری غیر مستقیم تحت نظر بگیری جفتشونو؟آخه تا کی خودخوری کنی

مستقیم گفتم اشتباه کردم گفتم شاید اول رابطشونو بذار جلوشو بگیرم ولی اینکه خودش برگشت گفت چتامو پاک میکنم الان هر چی بینمون میشه ربط میدم به اون خانوم، شوهر من یه اخلاقی داره همرو مسخره میکنه حرصم میگیره به اون خانوم هیچی نمیگه

2740
مستقیم گفتم اشتباه کردم گفتم شاید اول رابطشونو بذار جلوشو بگیرم ولی اینکه خودش برگشت گفت چتامو پاک م ...

والا اینجوری که تو میگی آدم شک میکنه به همسرت ،،،.کسی تو شرکت نمیشناسی ؟که رفتار این دو تا رو ببینه چجورین 

والا اینجوری که تو میگی آدم شک میکنه به همسرت ،،،.کسی تو شرکت نمیشناسی ؟که رفتار این دو تا رو ببینه ...

نه همشونم دوستای شوهرمن طرفشو نمیدن که ، میدونم الان چیزی بینشون نیست ولی حس میکنم شوهرم از خانمه خوشش میاد خانومه هم آدم باملاحظه و بااخلاقی نیس