2733
2734

شخص يك:پنج سال ميشناسمش،فوق العاده خوش اخلاق و خيلى خيلى خيلى خوش قيافه و بيبى فيس(يعنى هرجا ميره دخترا بهش پيشنهاد دوستى ميدن)بخاطر همين دوس دختر زياد داشته تا الان و قبلا هم عاشق يكى بوده كه ازدواج كرده...خيلى خانواده ى خوبى داره،توى شركت كار ميكنه با حقوق دو تومن و خونه و ماشين هم تا جايى كه ميدونم از خودش نداره احتمالا پدرش كمكش ميكنه،البته دوسال پيش مهاجرت كردن رفتن يه شهر ديگه...و اينكه ما از نظر مالى خيلى از اونا سريم ولى اون از لحاظ قيافه از من سره

شخص دو:يه ادم خيلى خوش اخلاق با قيافه ى معمولى رو به بالا،خودش صاحب يه شركته،ماشين هم داره خونه رو نميدونم ولى وضع ماليشون خوبه،خانوادشم نميشناسم ولى خوبن احتمالا چون پسرشون خيلى خيلى باشخصيت و نجيبه

شهر خودمون زندگى ميكنن(تهران)

خيلى زرنگ و كارى كلا و اهل دوس دختر و اينا هم نبوده منم ازش بحاطر اين چيزا خوشم مياد

و اينو هم در نظر بگيريد من دوسال عاشق شخص اولى بودم....الانم فكر ميكنم اگه ازدواج كنه خيلى داغون بشم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شخص دوم

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2738
2706