2737
2734

یه‌ تاپیک‌ پر‌ بازدید‌ بزنید‌ برسه‌ دست‌ پوتین‌ جون

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خداکنه راست باشه انشاالله ک راسته 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
به ما فروخته نمیشه چون ارز نداریم 

نفت میدیم جاش 

تاز هنوز بقیه دریاچه خزرم هست اگه شهرهای شمال نخواستن😶

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

تحقیقات روی اولین واکسن جهان علیه ویروس کرونا به روی داوطلبان توسط محققان دانشگاه سیچنوفسکی مسکو، با موفقیت به پایان رسید.

دانشگاه سیچنوفسکی مسکو، با موفقیت آزمایشات اولین واکسن کووید ۱۹ خود را انجام داد.

وادیم تاراسوف، مدیر مؤسسه پزشکی ترجمه و بیوتکنولوژی، گفت: آزمایش‌های بالینی اولین واکسن ساخته شده در دانشگاه علوم پزشکی سچنوفسکی مسکو برای ویروس کرونا روی داوطلبان با موفقیت انجام شده است.

وی افزود: اکنون گروه نخست داوطلبان در روز چهارشنبه، ۱۵ جولای (۲۵ تیر ماه) و گروه دوم در تاریخ ۲۰ جولای (۳۰ تیر ماه) مرخص خواهند شد.

به گفته الکساندر لوکاچف، مدیر موسسه انگل شناسی پزشکی، بیماری‌های گرمسیری، هدف از این مرحله از مطالعه نشان دادن ایمنی واکسن بر روی انسان بود که با موفقیت انجام شد.

لوکاشف افزود: مراحل توسعه این واکسن شامل پیچیدگی شرایط اپیدمیولوژیک ویروس کرونا و چگونگی افزایش تولید دوز بیشتر می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

(سایت انتخاب هست)

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2738

تا حالا اسرائیل حالا روسیه، ما تحریمیم به ما نمیدن اگرم بدن اقا زاده ها نمیزارن به دست ما برسه تا به ما برسه چند سال میگذره فعلا پروتکل رعایت کنیم   

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 

فعلا به تنها كشوري كه مرگ نفرستادن روسيه هستش اميدوارم اين چند مدتم صبركنن بعد اگر خواستن بگن مرگ بر روسيه...!!!! اينقدر مرگ فرستادن همش برگشت به مردم بدبخت خودمون

خداياشكرت....❤️ 
خدا کنه 😔😔😔 دلم پارک میخاد 😔

من دلم رستوران میخواد

دخترم دلش شهر بازی میخواد

همسرم دلش اتاق محل کارش بدون ماسک و دستکش رو میخواد

مادرم دلش باشگاه رو میخواد

پدرم دلش پارک و گپ و گفت با دوستاش رو میخواد

و..........

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
اره ولی ب ما نمیدن 😔

ن روسیه با ما دوسته میده بهمون من میدونم😍😍

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2706