2733
2739

بله..5سالم دوست بودیم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من و شوهرم مجازی اشنا شدیم. ۴سال از هم دور بودیم واقعا سخت بود. الان تازه عقد کردیم🙃❤

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
سخته میدونم اوووووووف

دختر عمه مادرم تو اینستا با یه پسره مشهدی آشنا شد. خیلی دختره پسره رو میخواست اینقدر نذر و نیاز کرد تا اینکه پسره یه بار با دوستاش اومد شمال خونه دختره هم لاهیجان همدیگه رو دیدن ولی اینبار پسره دیگه علاقه مند شد رفت 3 ماه بعد اومذ خاستگاری شرط پدر دختر این بود پسره بیاد داماد سرخونه بشه تو گیلان که اومد و قبول کرد. الان یه دختر 4ماهه دارن. و شکر خدا در ظاهر که خوبن. یادمه دختره چله زیارت عاشورا گرفته بود

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2738

گلم ناراحت نشو ولی من هم سن تو بودم عاشق یه نفر شدم حتی براش خیلی خرج کردم بعدش اون نخاست جدا شدیم خیلی سختم بودا ،بخدا افسردگی گرفتم الان میگم خدایا شکرت منو نخاست اون چی بود من کجا اون کجا،تو این سن بیشتر وابستگیه تا عشق نهایتا بهم برسین بعدا بهت شک میکنه که با من بودی با بقیه هم حتما دوست میشی و...من الان ۲۲سالمه هم کلاسام دوتا بچه دارن بیشترشون وای من همش میگم چه زود ازدواج کردتن،برو تا سن ۲۵سالگی خوش بگزرون دو دوستات،بعدا اینقد کیس خوب برات بیاد که این پیشش چیزی نباشه ،عاقلانه تصمیم بگیر حتی الان مشاورم بری بت میگه فراموشش کن 

با صحبت شبانه روزی میشه شناخت خواهری

عزیزم الان داعی ،این دوره شبانه روز پسره هم جلوت باشه حرف بزنی قشنگ نمیتونی بشناسی ،ساده نباش کات کن عمرت هدر نده چرا به کنکور فکر نمیکنی

من اینجا خیلی حرف زدم 😂😂😂😂😂😂اما یه چیز دیگه هم بت بگم خواهرانه،

پسرایی که تو سن کم متلا زیر ۲۴ازدواج و نامزد میکنن تو سن بالاتر حدود سی تا۳۵به بعد پشیمون میشن چون میگن زود وارد این مسله شدیم و مسولیت زندگی رو قبول کردیم،اینو مشاورم بهم گفت البته تو فامیل خودمونم همچنی کیسی هست 

من توام یا تومنی خخخخ منم یک ساله داغونممممم

😔 والله  اره من یکی گلم خسته شدم از انتظار صبرم سر اومده

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
من اینجا خیلی حرف زدم 😂😂😂😂😂😂اما یه چیز دیگه هم بت بگم خواهرانه، پسرایی که تو سن کم متلا زیر ۲ ...

دقیقا راست میگی روی تو هدف بخدا افرین

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
2706