2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلوم نیس که واکسن لعنتی درست شده یانه تلویزیون هر روز یه چی میگه؟؟؟ 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

آره دردش وحشتناکه انقدر درد داری که فکر میکنی با چاقو بدنتو بریدن چشمام سرم به شدت درد میکنه وقتی بلند میشم زانو هام خم مخوره نمیتونم رو پاهام وایستم شوهرمو نگرفته ولی منو خیلی اذیت کرد چند تا پتو روم انداختم از بس حالت تهوع دارم هیچی نمیتونم بخورم

راسته میگن دردش وحشتناکه کرونا؟

بله، من الان دارم، درد بشدت سنگین و کشنده ایی داره، حتی توان راه رفتن رو هم از آدم میگیره 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
نمیدونم عزیزم من اول پسر کوچیکم تب کرد ی ذره بی حال بود یکی دوبارم سرفه کرد بعدش خوب شد ولی خودم الا ...

نگران نباش خوب میشی. بچه های منم دوسه روز تب داشتنو یه سرما خوردگه معمولی بود. ولی من میدونم گرفتن رد کردن.  کاش هر کی میگیره زود خوب بشه و اذیت نشه

من گرفتم 

بچه خواهرم هم یه روز اسهال و بیحالی بعدم خوب شد اونم 6سالش بود

اینجا یه خانوم دیگه هم گفت بچه هاش فقط اسهال گرفتن وبیحالی 

مردی که یکبار خیانت کنه بازم خیانت میکنه هيچ چيز از هیچکس بعید نیست حتی همونیکه الان از ذهنت گذشت🙂
آره دردش وحشتناکه انقدر درد داری که فکر میکنی با چاقو بدنتو بریدن چشمام سرم به شدت درد میکنه وقتی بل ...

ولی بخور به زور بدنت ضعیف بشه از پا میندازتت، تا میتونی مایعات بخور 

من بچه هام رو گذاشتم خونه خواهرم، کم کم 7 روز باید قرنطینه کامل باشم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2706