2733
2739
بلاکم کرده بیشور🔫😐 میخواد برگرده ولی غرورش نمیذاره😂😂😂😂😐 بهم پیام داده که میخواد برگرده ولی ...

😎😎واقعا پسرا دیوونه ان اگه دوست داره توام حرصش بده مثه خودش رفتار کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش گفتی دوسش داری؟؟؟

شونصد بااااااار🤕

بعد از اینکه گفتم مغرور شد بی جنبه😒😑🔫

قبلش عین پروانه دورم میچرخید🤕

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
آره دیگه بدبختیش همینه گیر همین مغرورا میفتیم برا همین اعصابمو خراب میکنن

دلم میخوا خفشون کنم خب ییعععنی چی تا میبینن یکی دوسشون داره اینطوری میکنن لعنتیا🙁

2731
 آره دیگه بدبختیش همینه گیر همین مغرورا میفتیم برا همین اعصابمو خراب میکنن 

من دارم کم کم یاد میگیرم چجوری باید باهاش رفتار کنم کم کم قلقش داره دستم میاد😅😅😅

هرکدوم از پسرا یه قلقی دارن که باید پیداش کنی😁

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
😎😎واقعا پسرا دیوونه ان اگه دوست داره توام حرصش بده مثه خودش رفتار کن  

نع😐

نتیجش کاملا معکوس میشه😑

اوشون چون شدیدا منطقیه من از راه منطق وارد میشم و به نتیجه میرسم😄