2737
2734
عنوان

هديه هاي همسرم به مناسبت جنسيت بچه😊🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 55 پست
من عاشق دخترمم ولی خیلی غصه میخورم براش میگم کاش به دنیا نمی اومد بخاطر اینکه خیلی دوسش دارم دائم نگ ...

الهییی خدا حفظش کنه، ❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 😍

ان شا الله سالم و سلامت بیاد تو بغلتون❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
2740
ای جااان مبارک باشه عزیزم 😍😍 یعنی میشه منم یه دختر سالم و نازنازی شیرین زبون داشته باشم ❤❤

بله انشالله که خدا یه دختر سالم و خوشگل نصیبت کنه تا مثل مامان مهربونش اونم مواظب داداشش باشه

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن
مبارکه عزیزم هم جنسیت بچه ت هم کادوهات

ممنونم هرچقدر بابت دخترام خداروشكر كنم كمه، اميدوارم مادر شايسته اي باشم چون دخترِ اولم با اينكه سه سالش نشده هنوز ولي بي نهايت مهربون و دلسوز من و پدرشه

بله انشالله که خدا یه دختر سالم و خوشگل نصیبت کنه تا مثل مامان مهربونش اونم مواظب داداشش باشه

ممنون مهربون ❤🙏❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
شوی من وقتی فهمید بچمون دختره نیم متر پرید تو هوا و ذوق کرد بغلم کرد کادو نداد ولی خیلی خوشحال شد&nb ...

اي جانِ! ما كه انقدر همه ذوق زده شدن مادرشوهر و مامانمم كادو دادن😅😊

ممنونم هرچقدر بابت دخترام خداروشكر كنم كمه، اميدوارم مادر شايسته اي باشم چون دخترِ اولم با اينكه سه ...

عزیزم خداحفظش کنه ، دخترا ماهن ماه😍😍😍منم جنسیت بچه م دختره خیلی خوشحالم خیلی زیاد 😍😍

ممنون مهربون ❤🙏❤

خدا انشالله همیشه بهت تن سالم بده و با راحتی بتونی دوران بارداریت رو سپری کنی میدونم خیلی سخته چون منم وضعیتم مثل شما بود پسرم 6سالش بود و من مجبور بودم سر حاملگی دومم نه تنها به همه کارهاش برسم بلکه یکسره هم بغلم بود 

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن