2733
2734

واسه من تو ۱۳هفته گفت درست هم بود ..چرا نمیگه..❤❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
ویارم خوب بود.ادرارم رنگش تیره س .چیزا ترش دوس داشتم هی هم دارم لاغر میشم 

واقعا من به علایم اعتقاد ندارم چون بدنها متفاوت و واکنش متفاوتی به هورمون hcgنشون میدن 

علایمت به پسر میخوره معمولا اینجوره

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مجبوری صبرکنی.هیچ چیزی قطعی نیست.منم خیلی کنجکاو بودم.رو تک تک علائمم دقت میکردم.

بازمن وشماکه خوبیم.ی خانمی تازه فهمیده بود بارداره تاپیک زده بود ازروی تعدادبتا جنسیت بچه رو میپرسید😑

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
اخه هیچی معلوم نیس

اینجا تشخیص میدن تو بذار😁😁😁

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
ویارم خوب بود.ادرارم رنگش تیره س .چیزا ترش دوس داشتم هی هم دارم لاغر میشم 

فکر نکنم به این چیزا باشه عزیزم

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
اخه هیچی معلوم نیس

عکس سونو رو بذار خیلیا از زاویه پا و کمر یا شکل ساک تشخیص میدن و درست در میاد

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
بچه ها ببخشید من تازه فهمیدم باردارم  خیلی این روزا انبه میخورم روزی دوتا  طوری نیست؟؟&n ...

قندت میره بالا

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
واقعا من به علایم اعتقاد ندارم چون بدنها متفاوت و واکنش متفاوتی به هورمون hcgنشون میدن  علایمت ...

من هیچکدوم از علائمو نداشتم ❤❤

انشالله پسر باشه😐

انشالله که یه پسر سالم باشه🤲❤

2706