2733
2734
اها فک کردم عکسو گفتی😙

نه عزیزم ولی خیلی نازی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه لنز این رنگی کی میزاره 😐😂 حداقل آبی ای طوسی چیزی  ادم پولشو میده حداقل روشن ترو خوشگل تر ...

من چشام سبزه اکثر اوقات...

لنزه قهوه ای می‌زارم بعضی وقتا✋😓😂

ولی کم پیش میاد بزارم😓😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

لایک پلیزززز

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2728
من چشام سبزه اکثر اوقات... لنزه قهوه ای می‌زارم بعضی وقتا✋😓😂 ولی کم پیش میاد بزارم😓😂😂

😐 حالت خوبه ؟ من از عینک خوشم نمیاد میخوام لنز طبی بگیرم وحشت دارم یوقت حواسم نباشه عفونت کنه 

اونوقت سبزی قهوه ای میزاری؟ 😐😐😐

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻
اوهوم‌.....ولی اولش زدی نابودم کردی🤣

ببخشید عزیزم😂😂😂

شرمنده😚

آخه دوتا عدد اومد تو ذهنم 

ولی بالاخره یکی شون درست از آب دراومد😋😂🙈

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
2738
😐 حالت خوبه ؟ من از عینک خوشم نمیاد میخوام لنز طبی بگیرم وحشت دارم یوقت حواسم نباشه عفونت کنه  ...

خخخخ

ارع خب 

خیلی قشنگ میشه😍🙈

بالاخره یکم تنوع لازمه😋