2737
2734
فیلم به هیچ عنوان نبینید من ستا زایمان طبیعی داشتم وراضی بودم وبچه اخرم  35روزشه

ببخشيد طبيعي به چه روش بود؟

99/9/9خانواده شوهرم ادم شدن ايشالا خودمم از ٤٥كيلو شدم ٧٠تا كيلو 💪🏻💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عفونتو که خوب نمیکنه 

عزیزم هرکسی براساس تجربه دکترش بیمارستان  محل زایمانش ، راحت زایمان کردن توی خانوادشون تجربه خوب یابد داره

میگن برای بچه بهتره چون یکدفعه وارد یه فضای جدید نمیشه ولی خب بستگی به دکترت و خیلی چیزا داره

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731
نه اونجا كه سر جنين در مياد و ميمونه تا بدنش دراد انگار بچه خفه ميشه 

نه مطمئن باش بچه هیچیش نمیشه مگر اینکه ماما ناشی باشه فشار یا کشش ناجور بهش بده ک اونم باعث خفگی نمیشه معمولا

همه دردو رنج و مشکلش برای مادره😥

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نه مطمئن باش بچه هیچیش نمیشه مگر اینکه ماما ناشی باشه فشار یا کشش ناجور بهش بده ک اونم باعث خفگی نمی ...

خفگی دست مادره مادر باید نفس عمیق بکشه هنگام درد نه جیع بزنه داد بزنه وقتی نفس عمیق بکشه دم بازدم انجام بده هم اکسیژن به بچه میرسه هم درداش کمتر میشه وزایمان زودتر انجام میشه من اولین زایمانم سخت بود وبچمم وزنش چهار کیلو بود وتجربه نداشتم ولی اون دوتا راحت بود کمتر از نیم ساعت درد کشیدم وبچم دنیا اومد درداشدیدم دو  سه دفعه گرفت که بچم اومد 

آره واسه بچه بهتره 

خاله بیچاره من بیست و چند ساله درگیر همین بهتر بودنه. بچه تو کانال زایمان سرش آسیب دیده از نوزادیش تشنج کرده الاااااااانم همیشه تشنج داره تا تقی به توقی میخوره. همیشه ام تو راه دوا درمونن. عااااالیه اصلا طبیعی عاااالی

2738
خفگی دست مادره مادر باید نفس عمیق بکشه هنگام درد نه جیع بزنه داد بزنه وقتی نفس عمیق بکشه دم بازدم ان ...

😑 خیلی میترسم

خدا ب دادم برسع

برا همین هنوز نیوردم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706