2737
2734
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4676941/ختم14000هزار-صلوات-برای-نابودی-کرونا

عزیزم خب خودتم اینجا شرکت کن همه تاپیکام فقط لینک میزاری.🙂

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶۰۰ تای دیگه هم میگم

عزیزم الهی هر آنچه در دل داری و میخوای بهش برسی به بهترین شکل برات برآورده بشه. یه نماز هم تاپیک قبلیم گذاشتم اگه دلت خواست شرکت کن. 

عزیزم الهی هر آنچه در دل داری و میخوای بهش برسی به بهترین شکل برات برآورده بشه. یه نماز هم تاپیک قبل ...

برعکس قبل اینکه بگی داشتم تاپیک قبلیتو میخوندم انشاالله که همه حاجت روا بشن منم در کنارش به خواستم برسم

تا خدا هست غصه چرا؟؟؟؟❤
2728
اشکال نداره گلم تعداد مهم نیست من فقط خواستم تو این ختم مشارکت کنید

فدات

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
عزیزم منم 1000 تا برمیدارم انشالله همتون حاجت روا شین. واسه منم دعا کنید شوهرم بعد دوماه قهر بیاد دن ...

عزیز دلم الهی که به بهترین شکل حاجت روا بشی. منم چند روزه حالم خیلی بد بود برو تاپیک قبلیم یه نماز گذاشتم بخون نماز رسول الله هم سرچ کن از نت بخون حتما حاجت روایی

2738
من واقعا وقت نمیکنم ولی 100 تا میفرستم ایشالا خدا حاجت همرو برآورده کنه بخصوص مریضارو شفا بده ❤

آخی عزیز دلم همینکه مشارکت کردی یه دنیا ممنونم خدا بهترین ها رو نصیبت کنه

2706