2733
2734

الان که نمیشه بریم دکتر برای چکاپ، پسرم دوسال و دو ماهشه خیلی بد غذاس.بچه های شما قد و وزنشون چقدره؟ پسر من به نظرم لاغره نسبت به همسناش

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قدو وزن تولدش و الانشو بگو تا بهت بگم چطوره. پسر من تو دو سال و نیمگی ۱۴ کیلو بود با قد ۹۲.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

پسرمن شاید۱۴کیلوبشه البته شایدقدش هم ۸۸الان روستا ۴ماهش خوبه??

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
قدو وزن تولدش و الانشو بگو تا بهت بگم چطوره. پسر من تو دو سال و نیمگی ۱۴ کیلو بود با قد ۹۲.

تولدش ۴۸ قدش ۳۲۸۰ وزنش

الان دو سال و دوماهشه

قد ۹۲

وزن ۱۳۳۰۰

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738
تولدش ۴۸ قدش ۳۲۸۰ وزنش الان دو سال و دوماهشه قد ۹۲ وزن ۱۳۳۰۰

خوبه

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

این یه برنامست که همه بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین...کلی  چیز دیگه مثل شعر داستان..

من عضوم به نظرم خیلی خوبه

از روی لینک میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

تولدش ۴۸ قدش ۳۲۸۰ وزنش الان دو سال و دوماهشه قد ۹۲ وزن ۱۳۳۰۰

قدش که عالیه.الان باید ۸۳ باشه.از نمودارش بالاتره.

وزنش هم عالیه.باید ۱۱۴۰۰ باشه که بیشتره.خدا حفظش کنه😙

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2706