2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون ویروس کرونا دست سازه بشره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 30 پست
کار انسان خاستن جمعیت کم بشه زمین دیگه گنجایش نداشت

اره منم این فکرو میکنم و تا تعداد کشته ها ب حد نصابشون نرسه واکسن و رو نمیکنن

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست  ساز بشر  و اون كسايي كه اين كار رو كردن واكسنشم دارن ولي منتظرن تا جهان مستاصل ب ...

شوهرمم همینو میگه

اما پس چرا میگن ویروسش مثل ایدز هوشمنده و واکسنم روش اثر نداره؟؟

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
2728

خواهر من دکتر داروسازه میگه ما خودمون میتونیم واکسنش را بسازیم ولی نه حمایت میشیم نه میتونیم از جیب خودمون مایه بذاریم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
فكر كنم از هر كشوري ده ميليون بميرن واكسن رو رو ميكنن

من یه متنی خونده بودم نوشته بود قراره با این ویروس  80میلیون نفر از کره زمین محو بشن و این یعنی جنگ جهانی سوم

خواهر من دکتر داروسازه میگه ما خودمون میتونیم واکسنش را بسازیم ولی نه حمایت میشیم نه میتونیم از جیب ...

کاش زودتر واکسنش ساخته شه زندگی خیلی سخت شده

من یه متنی خونده بودم نوشته بود قراره با این ویروس  80میلیون نفر از کره زمین محو بشن و این یعنی ...

بله منم نظرم همينه 

جمعيت اجهان رو كم ميكنن خدا كيا بميريم با خداست 

2740
بله منم نظرم همينه  جمعيت اجهان رو كم ميكنن خدا كيا بميريم با خداست

خدا از سر باعث بانیشون نگذره با این کار و بارشون

بچه ها ویروس ضعیف  شده؟ اخه قبلا تو همین سایت میگفتن  هرکی میگرفت میمرد الان خیلیا میگم ما همه خانوادگی گرفتیم و خوب شدیم تا یکی درمورد کرونا تاپیک میزاره خیلیا اینو میگن انگار مرگ و میر کم شده 

بچه ها ویروس ضعیف  شده؟ اخه قبلا تو همین سایت میگفتن  هرکی میگرفت میمرد الان خیلیا میگم ما ...

اخبار ک میگه بیشترم شده

ویروس عفونی ترشده اتفاقا 

اخه خیلیا میگم خودمونو پدرو مادرمون و فامیلامون گرفتن میگفتن خیلی سخت گذشت ولی خوب شدیم شایدم اونایی که میگن خوب شدیم کرونا نبوده ولی تو این سایت خیلیا این حرفو میزنن که خوب شدن 

قطعادست سازه    اونی که ساخته الان واکسنشم ساخته   منتظره یه موقع که مناسب تره اعلام ...

اره دقیقا همینطوره.خدا ازشون نگذره