2733
2739
پودر تخم مرغ چطور؟سویا تو شیر بد نمیشه؟ ببخشید میپرسم این دستورو از کجا آوردی؟

پسرعمه دوستم باشگاه  داره بهش معرفی کرده بود منم استفاده کردم وراضیم، پودر تخم مرغ عطاری داره یه پودر کرم رنگه، من که خیلی هم حساسم میخورم ازش زیاد بدمزه نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دوسدارم یگم دیگه چاق بشم بخصوص صورتم

اونم اول بخاطره صورتش خورد ولی کلا تاثیر گذاشت 

ببین منم صورتم لاغره هر کاری بگی کردم با باید کلا چاق شی تا صورتتم چاق شه 

من روغن خراطین زدم 

ویتامین ایی هم خوردم هم زدم جواب نداد که نداد

به فکر خریدن قرصه فت فیس هم افتادم اما ترسیدم عوارض داشته باشه

خلاصه که میخوام کرونا اروم تر شد برم ژل بزنم 

من گونه دارم زاویه فک و لب و گودی چشمامو فیلر تزریق میکنم

من45بودم الان49هستم یه ماهه استفاده میکنم

وای چخوب برگشت نداره بعدش؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اونم اول بخاطره صورتش خورد ولی کلا تاثیر گذاشت  ببین منم صورتم لاغره هر کاری بگی کردم با باید ...

قیمت اینا چنده 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740

خاونوما میخام ی قرصی رو امتحان کنم دعا کنید ک جواب بده و ب شما هم بگم برید بخرید. قیمتشنزدیک ۲۰۰ تومنه. اسمشم فکر کنم پاور سیستم باشه اگه اشتباه نکنم. شوهرم سفارش داده واسم بیارن

واسه دوستم که برگشت نداشت عزیزم منم دارم امتحان میکنم

منم همش ۴ کیلو کم دارم

راستی چه شیر خشکی استفاده میکنی قیمت چنده؟

نگفتین قیمت عرق یونجه چنده

فوقش ۱۵ تا ۲۰ تومن گرون نیس