2733
2739
دقیقا فک کن بازدید بدنی،استمپ مشترک،برداشتن ماسک برای شناسایی چهره،کولرم نمیزنن،خوراکیم نمیشه خورد ...

هوف نگو نگو خسته شدم دیگه کنکور حالت فرسایشی گرفته حس حال خوندنش نیست الان اینجاما ولی ی عالمه عذاب وجدان دارم

خیلی بدتر شده یه بار دکتر مردانی میاد میگع تا دی واکسنش میاد فرداش یه دکتر دیگ میاد میگ تا 2سال دیگ ...

بنظرم تا به ایران برسه و همه قشر مردم کشورنون ۲ سال بکشه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم عروسی واجبه وقتی عزیزات بعدش از دست میدی تو اذربایجان بود بعد عروسی جفت پدرمادر عروس داما ...

بی فرهنگیه گلم,این همه دارن اعلام میکنن باز مردم کار خودشونو میکنن

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
[QUOTE=145520469]به احتمال بالا کروناس,بخصوص تب[/QUOTE میگم اگه یه وقت کرونا نباشه بعد بریم اونجا بگ ...

شما این احتمال رو بده که خدایی نکرده کروناست

و جواب آزمایشت مثبت

پس شروع کن به مراقبت کردن و استراحت کردن

بیمارستان فقط بیمارهایی رو بستری میکنه که حس کم آوردن نفس داشته باشن و اکسیژن خونشون کم باشه

پس بیخیال تست بشید

2728

🚫وضعیت فوق العاده قرمز و باور نکردنی در راه تهران است.

🔻از امروز به مدت دو هفته روزهای بسیار خطرناک و مرگ آور و روزهای غمگین و بسیار ناراحت کننده و فاجعه ای بزرگ  برای هموطنان در راه است طوری ک همه خانواده ها این بیماری را برای خود وعزیزانشان  تجربه خواهند کرد و ممکن است در این راه بعضیان  درمان و مداوا و خیلیا متاسفانه جان سالم بدر نیاورند.

🔻هــمـــوطــنــان عــزیـــز لـــطــفا ایــــن پـــیـــام را بـــه هـــمـــه اقـــــوام و دوســــتــان و آشــنـــایــان و عـزیــزانـــــتــان ارســـــال کنـــیـــد تا همگی این روزها بیشتر هوشیار باشند

۱)هرگونه بیرون ازخانه رفتن غیر اضطراری ممنوع⛔

۲)رفت وامد ومهمون بازی محدود ‌حداقل ممنوع⛔

۳)ازاعضای خانواده یکنفر مامور خرید باشد ‌خرید روزمره را ۵روز یکبار انجام دهید ‌بدون دستکش والکل به خرید رفتن ممنوع⛔

۴)اگر نان میخرید کیسه تمیز ببرید وداخل آن بگذارید وقبل از مصرف فریز کنید بعد مصرف کنید چون شماازسلامت کارگر وشاطر خبر ندارید پس مصرف نان قبل از فریزممنوع⛔

۴)نه گوشی ونه کیف پول باخود ببرید یک عدد عابربانک دریک کیسه بگذارید ‌درون انرا اغشته به الکل کنید ‌بعداز هر بار تماس باپوز وتماس بادستگاه خودپرداز انرا داخل این کیسه بگذارید هیچ اتفاقی برای عابر بانک نمیوفتد پس حمل کارت عابر بانک بدون اغشته شدن به الکل ممنوع⛔

۵)یک کیسه بیرون درب ورودی قراردهید دستکشهارا اغشته به الکل کنید بعدداخل کیسه بگذارید ووراد منزل شوید پس بادستکش وارد شدن به منزل ممنوع⛔

۶)تمام کیسه های خرید را داخلش را الکل اسپری کنید درسطحی که ازقبل آماده کردید وخریدهارو بگذاریدوبعداز جابه جایی وضدعفونی خریدها سطح را اغشته به الکل کنید وبعد با دستمال کاغذی تمیز وبیرون بیاندازیدپس بدون اغشته کردن به الکل  روی سطح مورد نظرگذاشتن ممنوع⛔

۶)دستگیره های ماشین ‌آسانسور ساختمان مرتب الکلی شود وازتماس مستقیم به این اشیا بدون دستکش لایتکسی یا دستمال کاغذی ممنوع⛔

۷)هرگونه بازار رفتن، ‌پاساژ، سينما و ... ممنوع ⛔️

((خااااااانم هستممممم))توهرتاپیک عکسی رفتم عکس نزاشت گزارش میزنم😜😜😜((درخواست دوستی ممنوع😡😡))
2740
بنظرم تا به ایران برسه و همه قشر مردم کشورنون ۲ سال بکشه

ببین اگه فقط چین بتونه کشف کنه و بخاطر این ک ب ما بده خدا میدونه چی ازمون طلب کنه اگرنه کشورای دیگه مطمئن باش بهمون کمک نمیکنند و این که وزیر بهداشت بود فک کنم گفت تا وقتی دارو کشف نشه و ما نتونیم با قیمت مناسب بخریم وضع ادامه داره

نمیشه غیر انتفاعی ثبت نام کنید بعد تو خونه باهاش کار کنید بعد فقط امتحانای ترم رو بره ؟؟؟ این ک یسال ...

غیر انتفاعی آخه کلاسشون 20نفره کلا دبستان130,دانش آموز موندم به خدا چیکار کنم آخه غیر انتفاعی ها حیاط مدرسه به نسبت دولتی ها کوچکتره

2706