2737
2734
وای مرسی چقدر خوب توضیح دادی خیلی دونستن جزییاتش برام مهمه  منم درمویید دارم  یعنی میشه ...

سون رو تو بیهوشی میزنن اصلا نمیفهمی بخیه هاهم که اینقد کوچیک وکمه اذیتدنمیشی بعد عمل سعی کن زود راه بری تا گاز ازت دفع بشه درد شکمتم کم بشه ولی واقعا میارزه من مثه تو سه سال الاف بودم دکترم میگفت این کیستت مانع بارداریت نیست بخاطر تنبلی تخمدانته ولی وقتی عمل کردم چندماه بعدحامله شدم

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن
قربونت عزیزمممم بعد عمل هم خود دکتر یا پرستارا بهت میگن از کی میتونی راه بری هرچقدرم بیشتر راه بری ...

چقدر طول میکشه تا برش ها جوش بخوره

وای من تمام ترسم از همین چندتا برشه 😭😭😭 کلا از زخم و بخیه میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر طول میکشه تا برش ها جوش بخوره وای من تمام ترسم از همین چندتا برشه 😭😭😭 کلا از زخم و بخیه میت ...

من بعد یه هفته بخیه هامو کشیدم 

سون رو تو بیهوشی میزنن اصلا نمیفهمی بخیه هاهم که اینقد کوچیک وکمه اذیتدنمیشی بعد عمل سعی کن زود راه ...

جالبه به منم دکترا همینو گفتن که درمویید مانع بارداری نیست

اما پس چی باعثش میشه

البته منم تنبلی تخمدان دارم

آزمایش ذخیره تخمدانم ۹ بود 😂

2728
چقدر طول میکشه تا برش ها جوش بخوره وای من تمام ترسم از همین چندتا برشه 😭😭😭 کلا از زخم و بخیه میت ...

چون کوچیکن خیلییییی زود جوش میخوره

مال من فکر کنم 2هفته شد بعدشم رفتم بخیه کشیدم 

نه بابا اصلااااا استرس نداشته باش انقدر کوچیکن که اذیتت نمیکنن

من فقط تنها چیزی که اذیت شدم برای خواب بود چون عادت دارم یا دمر بخوابم یا به پهلو ولی خب چون نمیشد اونو فقط اذیت شدم وگرنه بقیه چیزاش واقعا انقدری سخت نبود که نشه تحمل کرد مخصوصا منی که استانه تحمل دردم خیلی ککمه واقعا ادیت نشدم برای بعد عمل و بخیه ها

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
سون رو تو بیهوشی میزنن اصلا نمیفهمی بخیه هاهم که اینقد کوچیک وکمه اذیتدنمیشی بعد عمل سعی کن زود راه ...

راستی محیا جون شما کی لاپرا کردی؟

چند ماه بعدش باردار شدی؟

جالبه به منم دکترا همینو گفتن که درمویید مانع بارداری نیست اما پس چی باعثش میشه البته منم تنبلی تخ ...

بلانصبت گوه میخورن سره بچه اولم عمل کردم بعد حامله شدم واسه بچه دومم الان سه ساله درگیرم همش دهرو میدن میگم بابا نامه بدین برم این کیستم عمل کنم راحت شم اجازه نمیدن میگن کیست هنو کوچیکه بخدا دارم وقتمو هدر میدم کاش زودتر بزرگ بشه برم عمل کنم منم تنبلی تخمدان دارم 

چون کوچیکن خیلییییی زود جوش میخوره مال من فکر کنم 2هفته شد بعدشم رفتم بخیه کشیدم  نه بابا اصل ...

🌹🌹🌹🌹 برات سلامتی جاودانه آرزومندم مرسی از اطلاعاتت

2740
🌹🌹🌹🌹 برات سلامتی جاودانه آرزومندم مرسی از اطلاعاتت

قربونت عزیزمممم ممممنونمم

امیدوارم خیلی زود مشکلت حل بشه و یه مامان خوشگل بشی با یه فسقلی گرد و قلمبه  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
مگه دوباره کیست داری؟ اونم درمویید؟

اره خواهر شانس که ندارم بچمم تنهاس همش میگه ابجی میخام اعصاب نمونده برام از موقعی که ازدواج کردم همش درحال تلاش واسه بچه بودم

اره خواهر شانس که ندارم بچمم تنهاس همش میگه ابجی میخام اعصاب نمونده برام از موقعی که ازدواج کردم همش ...

ای وای خیلی سخته درک میکنم فکرو ذهن آدم همش درگیر میشه

اگر این کیستت درمویید باشه بخاطره سهل انگاری دکتر در حین لاپرای قبل بودها

یکی از بزرگترین مشکلات فکری من اینه که به هیچ دکتری اعتماد ندارم 

متاسفانه 🙁🙁

کسب درامد از اینترنت روزانه 1/5 میلیون تومان و ماهیانه 30 الی 40 میلیون تومان با روزی کمتر از 2 ساعت فعالیت آسان😱😱🤑🤑

کاملا تضمینی و تست شده🤩😍🤩😍

تا اخر عمرتان استقلال مالی داشته باشید و به رویاهایتان دست پیدا کنید🤤🤤🤤

به یاد داشته باشید که برای میلیونر شدن اصلا لازم نیست سخت کار کنید، کافیه فقط هوشمندانه کار کنید 🧠💰💵

برای دانلود فایل آموزش این روش فوق العاده، بی نظیر و درامدزا بر روی لینک زیر کلیک کنید:https://b2n.ir/886848

2706