2733
2739

نترس حتما سرما خوردی  مخلوط عسل و لیمو تازه و اب جوش هر یک ساعت بخور   ریحون   میوه   سوپ مرغ

یکی اینجا بهم گفت کف پات پیاز حلقه شده بزار جوراب بپوش بخواب دیشب اینکارو کردم الان اصلا تب ندارم 

چون باردارم نمبتونستم دارو بخورم دکترم فقط استامینوفن داد با همینا بهتر شدم

🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوام برم خودم ازمایش بدم ولی نمیدونم کجا

پونصد تومن خرجشه 😕 بهتره باتغذیه خودتو اوکی کنی کرونا نیست 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
اخه لرز نداشتم تاحالا پریودیم فقط درد داشته حس میکنم کروناس

کرونا نیس ویروس دیگس که تب و لرزو بدن درد داره 

بیشتریا گرفتن  ولی زود خوب میشع اگه به خودت برسی

🧚‍♀️
2738
اخه لرز نداشتم تاحالا پریودیم فقط درد داشته حس میکنم کروناس

اکثرأ همه کرونا گرفتن

شما هم احتمالأ گرفتی عزیزم

فقط نترس و مثل سرماخوردگی باهاش رفتار کن

روحیه ات رو از دست نده

منو شوهرمم گرفتیم،خداروشکر جوری نبود از پا بندازتمون

تست هم ندادیم چون مادرم کرونا گرفت و ما باهاش در ارتباط بودیم مطمئن شدیم که ماهم گرفتیم

ولی خداروشکر خفیف بود