2737
2734
میشه درخواست بدم تو خصوصی به من توضیح بدی  پیام منم بخون وضع منم خیلی افتضاحه

باشه حتماً عزیزم

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنار ا مدن باهاش سخته ولی چاره ای نیست. از همین الان دنباله سند باشید. وکلای خوب بگیرید تا حکمشو کم ...

بخدا بابام بیچاره انقد پله های دادگاه رو رفته اومده خیلی سخته

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
میتونی امضای منو بخونی و به آیدی من در تلگرام پیام بدی واقعا خیلی ناراحت شدم

عزیزم درخواست منم قبول کن. ماهم ورشکست شدیم 😭😭😭

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731
ببینید شرکت ما یه شرکت دانش بنیان و بین المللی هست که تمام مجوزهاشو از تمام اورگان های دولتی گرفته و ...

آها ، خب اونوقت اینکه نوشتید کار و ... چجوریه ؟ محل کار ، رشته ای که قبول میکنید و شرایط و اینا

.
ی چیزی بگم انجام میدی سخته ولی نه سختر از اون طفلک ک تو زندانه نه سختر از حال و روز الانتون. حتمن حت ...

حتی اگه گناه کارم باشی قبول میشه؟؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
عزیزم درخواست منم قبول کن. ماهم ورشکست شدیم 😭😭😭

باشه دوست عزیز

سلام دوستان من مشاور و نماینده هلدینگ بین المللی شرکت دانش بنیان هستم واین به شغل اینترنتی رسمی و معتبربا درامد بالا و تضمینیاز تمام اقشار جامعه دعوت ب همکاری میشوددانشجویان کارمندان سالمندان اساتید افراد در مشاغل ازادو حتی خانم های خانه داربا دوره اموزشی رایگان کار با سایتو پشتیبان اموزشیبا درامد روزانه دست کم 100 هزار از داخل منزل یا محل کار فعلیتانافراد علاقه مند به ایدی زیر پیام دهند@SaraNodratzehi

عزیزم خیلی سخته منم کشیدم همچین دردی رو 😔😔😔😔برادر من ی تریلی قسطی خرید 1 میلیارد البته 6 سال پیش یهو تصادف کرد خودش موند و بدهی 😭😭😭یکسال زندانی کشید نگم از حال و روز اون روزامون از غصه ی دختر 2 سالش 😔😔😔😔 دخترشم قلبشو عمل کرده بود زنش تنها و غصه دار البته بابام آوردیش پیش خودشون اما خیلی سخت بود  

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2738
حرفتون درسته امازیاد بهش فکرنکنید خدابزرگه واسش دعا کنید انشالله که ینفر آدم خیر پیدامیشه که طلب برا ...

من 3 ساله منتظر یه ادم خیرم کمک کنه کسی هست؟کسی ما رو میبینه اصلا؟واقعا کسی رو میشناسین به ماهم بگین

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
بخدا بابام بیچاره انقد پله های دادگاه رو رفته اومده خیلی سخته

وکیل خوب بگیرید در کنار پیگیری های خودتون قدر زنداداشتونم خیلی بدونید ماله ما با دوست بیست ساله داداشم ریخت رو هم وقتی تو زندان بود داداشم. دو تا بچرو ول کرد رفت

آها ، خب اونوقت اینکه نوشتید کار و ... چجوریه ؟ محل کار ، رشته ای که قبول میکنید و شرایط و اینا

گفتم عزیز توضیحات کامل در اختیار شما قرار می گیره و برای اطلاعات بیشتر به آیدی من در تلگرام پیام بدید

2706